Najnowsze

Co zrobić w sytuacji, gdy firma ubezpieczeniowa nie chce wypłacić odszkodowania za szkody na mieniu i osobie powstałe w wyniku kolizji drogowej? Jedynym skutecznym sposobem na dochodzenie roszczeń z tytułu wypłaty należnych odszkodowań jest szukanie specjalizującego się w prowadzeniu spraw z firmami ubezpieczeniowymi. Większa i szersza znajomość różnych przepisów prawnych pozwala często dużo bardziej skutecznie wywalczyć duże sumy odszkodowań nawet w wydawałoby się beznadziejnej sytuacji.

Katedra Analizy Rynku i Badań Marketingowych Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu poinformowała o wydaniu publikacji na temat efektywności różnych rodzajów badań marketingowych. Publikacja wydana została pod patronatem Instytutu Badawczego IPC z Wrocławia, specjalizującego się w prowadzeniu profesjonalnych badań marketingowych i badań produktów przy zastosowaniu najnowocześniejszych metod badawczych takich jak Studio CATI.


Przemysłowe procesy

Skojarzone z tym artykułem: usługi, biznes

Przemysłowe procesy podmiot gospodarczy proponuje powłoki teflonowe o zastosowaniu przemysłowym oraz powłoki standardowe powszechnie stosowane w artykułach gospodarstwa domowego. Spełniają one europejskie wymagania w zakresie dopuszczania do kontaktu z żywnością.Nelvi jest przedsiębiorstwem, specjalizującą się w wykonywaniu usług w zakresie powłoki teflonowe, powłoki nieprzywieralne, nakładania antyadhezyjnych powłok fluoropolimerowych czy powłoki techniczne. Wykorzystując wyjątkowe właściwości polimerów fluorowych (np. PFA, FEP, PTFE), przedsiębiorstwo zmierza ku podwyższaniu...

Dodany przez Grzegorz Żak | 2012/05/29

Przemysłowe procesy