Najnowsze

Co zrobić w sytuacji, gdy firma ubezpieczeniowa nie chce wypłacić odszkodowania za szkody na mieniu i osobie powstałe w wyniku kolizji drogowej? Jedynym skutecznym sposobem na dochodzenie roszczeń z tytułu wypłaty należnych odszkodowań jest szukanie specjalizującego się w prowadzeniu spraw z firmami ubezpieczeniowymi. Większa i szersza znajomość różnych przepisów prawnych pozwala często dużo bardziej skutecznie wywalczyć duże sumy odszkodowań nawet w wydawałoby się beznadziejnej sytuacji.

Katedra Analizy Rynku i Badań Marketingowych Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu poinformowała o wydaniu publikacji na temat efektywności różnych rodzajów badań marketingowych. Publikacja wydana została pod patronatem Instytutu Badawczego IPC z Wrocławia, specjalizującego się w prowadzeniu profesjonalnych badań marketingowych i badań produktów przy zastosowaniu najnowocześniejszych metod badawczych takich jak Studio CATI.


W co aktualnie warto inwestować.

Skojarzone z tym artykułem: biznes, finanse, ekonomia, inwestowanie

W co aktualnie warto inwestować. Na rynku znajdziemy niezliczone możliwości zainwestowania naszych pieniędzy - największe znaczenie mają jednak wszystkie metody oparte na giełdzie oraz jej wynikach - czy to bezpośrednie inwestycje w akcje, czy nawet fundusze inwestycyjne opierające się właśnie na inwestycjach giełdowych. Rzadko kiedy zdajemy sobie jednak sprawę z tego, że istnieją jeszcze alternatywne możliwości inwestowania naszych pieniędzy. Specjalistą w tym segmencie jest Dom Maklerski.. W co zatem możemy jeszcze zainwestować i czy szansa na potencjalne zyski jest tutaj większa? Jak wreszcie...

Dodany przez Michalina Jaworska | 2014/10/03

W co aktualnie warto inwestować.