Najnowsze

Co zrobić w sytuacji, gdy firma ubezpieczeniowa nie chce wypłacić odszkodowania za szkody na mieniu i osobie powstałe w wyniku kolizji drogowej? Jedynym skutecznym sposobem na dochodzenie roszczeń z tytułu wypłaty należnych odszkodowań jest szukanie specjalizującego się w prowadzeniu spraw z firmami ubezpieczeniowymi. Większa i szersza znajomość różnych przepisów prawnych pozwala często dużo bardziej skutecznie wywalczyć duże sumy odszkodowań nawet w wydawałoby się beznadziejnej sytuacji.

Katedra Analizy Rynku i Badań Marketingowych Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu poinformowała o wydaniu publikacji na temat efektywności różnych rodzajów badań marketingowych. Publikacja wydana została pod patronatem Instytutu Badawczego IPC z Wrocławia, specjalizującego się w prowadzeniu profesjonalnych badań marketingowych i badań produktów przy zastosowaniu najnowocześniejszych metod badawczych takich jak Studio CATI.


Czyste biuro w praktyce

Skojarzone z tym artykułem: finanse, ekonomia, pieniądz

Czyste biuro w praktyce Czy lubimy czyste, przyjemnie wyglądające pomieszczenia? Z pewnością tak. W domu generalnie dbamy o porządek we własnym zakresie, jednak w przypadku biur czy firm nie sposób przecież oczekiwać, żeby sprzątali pracownicy. W tej kwestii nasuwa się kolejna refleksja – nie można doprowadzić do sytuacji, żeby biurka lub inne stanowiska pracy nie zostały wytarte na przykład z kurzu. Oczywiście, zanim pracownik o siódmej rano usiądzie do nieposprzątanego biurka, zetrze kurz chociażby chusteczką higieniczną, ale nie będzie to dobrze świadczyło o pracodawcy, który powinien...

Dodany przez Grzegorz Żak | 2014/12/08

Czyste biuro w praktyce