Najnowsze

Co zrobić w sytuacji, gdy firma ubezpieczeniowa nie chce wypłacić odszkodowania za szkody na mieniu i osobie powstałe w wyniku kolizji drogowej? Jedynym skutecznym sposobem na dochodzenie roszczeń z tytułu wypłaty należnych odszkodowań jest szukanie specjalizującego się w prowadzeniu spraw z firmami ubezpieczeniowymi. Większa i szersza znajomość różnych przepisów prawnych pozwala często dużo bardziej skutecznie wywalczyć duże sumy odszkodowań nawet w wydawałoby się beznadziejnej sytuacji.

Katedra Analizy Rynku i Badań Marketingowych Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu poinformowała o wydaniu publikacji na temat efektywności różnych rodzajów badań marketingowych. Publikacja wydana została pod patronatem Instytutu Badawczego IPC z Wrocławia, specjalizującego się w prowadzeniu profesjonalnych badań marketingowych i badań produktów przy zastosowaniu najnowocześniejszych metod badawczych takich jak Studio CATI.


Z wizytą na targach

Skojarzone z tym artykułem: biznes, targi, marketing

Z wizytą na targach Targi są miejscem spotkań wielu wystawców ale i firm zainteresowanych produktami z danej dziedziny, stąd opinia, że profesjonalna ekspozycja produktu to niezbędny element skutecznego marketingu. Produkty reklamowane na odpowiednich ekspozytorach, czy stojakach są najczęściej dostrzegane i kupowane przez klientów. Stojaki reklamowe na ulotki produkowane przez profesjonalne firmy charakteryzują się różnorodnością kształtów (kwadraty, prostokąty, stożki), sposobem montażu (stojące, wiszące), z przegródkami, półkami, wszystko to uwarunkowane jest wymaganiami kontrahenta i...

Dodany przez Michalina Jaworska | 2014/06/17

Z wizytą na targach