Najnowsze

Co zrobić w sytuacji, gdy firma ubezpieczeniowa nie chce wypłacić odszkodowania za szkody na mieniu i osobie powstałe w wyniku kolizji drogowej? Jedynym skutecznym sposobem na dochodzenie roszczeń z tytułu wypłaty należnych odszkodowań jest szukanie specjalizującego się w prowadzeniu spraw z firmami ubezpieczeniowymi. Większa i szersza znajomość różnych przepisów prawnych pozwala często dużo bardziej skutecznie wywalczyć duże sumy odszkodowań nawet w wydawałoby się beznadziejnej sytuacji.

Katedra Analizy Rynku i Badań Marketingowych Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu poinformowała o wydaniu publikacji na temat efektywności różnych rodzajów badań marketingowych. Publikacja wydana została pod patronatem Instytutu Badawczego IPC z Wrocławia, specjalizującego się w prowadzeniu profesjonalnych badań marketingowych i badań produktów przy zastosowaniu najnowocześniejszych metod badawczych takich jak Studio CATI.


Kim jest i czym się zajmuje tłumacz przysięgły

Skojarzone z tym artykułem: biznes, ekonomia, pieniądz, tłumaczenia

Kim jest i czym się zajmuje tłumacz przysięgły W związku z emigracją zarobkową Polaków coraz częściej zaczęło rosnąć zapotrzebowanie na usługi związane z tłumaczeniem. Szczególnym rodzajem tłumaczeń zajmuje się tzw. Tłumacz przysięgły, który zajmuje się tłumaczeniem dokumentów, na potrzeby urzędów. Kim jest tłumacz przysięgły?Tłumacz przysięgły to przede wszystkim osoba zaufania publicznego, która zajmuje się tłumaczeniem oraz poświadczaniem za zgodność dokumentów na potrzeby urzędów Polskich jak i zagranicznych.Jak zostać tłumaczem przysięgłym?By zostać tłumaczem przysięgłym trzeba...

Dodany przez Waldemar Arciszewski | 2014/07/04

Kim jest i czym się zajmuje tłumacz przysięgły