Najnowsze

Co zrobić w sytuacji, gdy firma ubezpieczeniowa nie chce wypłacić odszkodowania za szkody na mieniu i osobie powstałe w wyniku kolizji drogowej? Jedynym skutecznym sposobem na dochodzenie roszczeń z tytułu wypłaty należnych odszkodowań jest szukanie specjalizującego się w prowadzeniu spraw z firmami ubezpieczeniowymi. Większa i szersza znajomość różnych przepisów prawnych pozwala często dużo bardziej skutecznie wywalczyć duże sumy odszkodowań nawet w wydawałoby się beznadziejnej sytuacji.

Katedra Analizy Rynku i Badań Marketingowych Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu poinformowała o wydaniu publikacji na temat efektywności różnych rodzajów badań marketingowych. Publikacja wydana została pod patronatem Instytutu Badawczego IPC z Wrocławia, specjalizującego się w prowadzeniu profesjonalnych badań marketingowych i badań produktów przy zastosowaniu najnowocześniejszych metod badawczych takich jak Studio CATI.


Zawód tajemniczego klienta od podszewki

Skojarzone z tym artykułem: biznes, finanse, ekonomia, pieniądz, przedsiębiorstwa

Zawód tajemniczego klienta od podszewki Statystyki dowodzą, że najczęstszą przyczyną rezygnacji klientów z usług świadczonych przez daną firmę jest niezadowolenie z obsługi. Mówią również, że jedynie kilka procent rozczarowanych kontaktami z pracownikami osób składa skargi lub w inny sposób informuje o swoich odczuciach. Odpowiedzią wielkich przedsiębiorstw na to zjawisko jest przeprowadzenie badań marketingowych mających na celu ustalenie poziomu obsługi klienta.Do realizacji takiego planu niezbędni są specjalni pracownicy. Osoba zajmująca się taką profesją to tajemniczy klient. Praca tajemniczego...

Dodany przez Grzegorz Żak | 2015/12/23

Zawód tajemniczego klienta od podszewki