Najnowsze

Co zrobić w sytuacji, gdy firma ubezpieczeniowa nie chce wypłacić odszkodowania za szkody na mieniu i osobie powstałe w wyniku kolizji drogowej? Jedynym skutecznym sposobem na dochodzenie roszczeń z tytułu wypłaty należnych odszkodowań jest szukanie specjalizującego się w prowadzeniu spraw z firmami ubezpieczeniowymi. Większa i szersza znajomość różnych przepisów prawnych pozwala często dużo bardziej skutecznie wywalczyć duże sumy odszkodowań nawet w wydawałoby się beznadziejnej sytuacji.

Katedra Analizy Rynku i Badań Marketingowych Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu poinformowała o wydaniu publikacji na temat efektywności różnych rodzajów badań marketingowych. Publikacja wydana została pod patronatem Instytutu Badawczego IPC z Wrocławia, specjalizującego się w prowadzeniu profesjonalnych badań marketingowych i badań produktów przy zastosowaniu najnowocześniejszych metod badawczych takich jak Studio CATI.


Dobry pomysł na firmę.

Skojarzone z tym artykułem: biznes, finanse, ekonomia

Dobry pomysł na firmę. Dążąc do uzyskania jak największych przychodów wielu z nas zastanawia się nad możliwością założenia własnej działalności gospodarczej. Najlepiej rozpocząć swe działania w dziedzinie, w której czujemy się mocni, ponieważ mamy pewność swoich umiejętności. W ten sposób niektórzy otwierają firmy budowlane, inni warsztaty samochodowe, a jeszcze inni stają się zarządcami firm, które z czasem zyskują na sile i stają się coraz większe. Ciekawą alternatywą, która może być bardzo dochodowa jest założenie kantoru i świadczenie usług wymiany walut.Z takimi...

Dodany przez Waldemar Arciszewski | 2015/03/30

Dobry pomysł na firmę.