Najnowsze

Co zrobić w sytuacji, gdy firma ubezpieczeniowa nie chce wypłacić odszkodowania za szkody na mieniu i osobie powstałe w wyniku kolizji drogowej? Jedynym skutecznym sposobem na dochodzenie roszczeń z tytułu wypłaty należnych odszkodowań jest szukanie specjalizującego się w prowadzeniu spraw z firmami ubezpieczeniowymi. Większa i szersza znajomość różnych przepisów prawnych pozwala często dużo bardziej skutecznie wywalczyć duże sumy odszkodowań nawet w wydawałoby się beznadziejnej sytuacji.

Katedra Analizy Rynku i Badań Marketingowych Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu poinformowała o wydaniu publikacji na temat efektywności różnych rodzajów badań marketingowych. Publikacja wydana została pod patronatem Instytutu Badawczego IPC z Wrocławia, specjalizującego się w prowadzeniu profesjonalnych badań marketingowych i badań produktów przy zastosowaniu najnowocześniejszych metod badawczych takich jak Studio CATI.


Jak działać za granicą - biznes w Austrii

Skojarzone z tym artykułem: finanse

Jak działać za granicą - biznes w Austrii Nasz świat jest pełen, przeróżnych krajów, dlatego nie powinniśmy się ograniczać wyłącznie do własnego, ojczystego państwa. Jeśli chcemy zacząć więcej zarabiać, wyjdźmy na przeciw możliwościom świata. Wyjedźmy do zupełnie nowego miejsca i spróbujmy rozpocząć w nim swoje życie. To może być naprawdę najlepsza decyzja, jaką podejmiemy w całym swoim życiu. Jak więc działać za granicą?Po pierwsze, na początku musimy zdecydować, co w ogóle chcemy robić w danym kraju. Jeśli marzymy o utworzeniu własnej firmy, postawmy na zakładanie spółki w Austrii, jest...

Dodany przez Grzegorz Żak | 2016/01/12

Jak działać za granicą - biznes w Austrii