Najnowsze

Co zrobić w sytuacji, gdy firma ubezpieczeniowa nie chce wypłacić odszkodowania za szkody na mieniu i osobie powstałe w wyniku kolizji drogowej? Jedynym skutecznym sposobem na dochodzenie roszczeń z tytułu wypłaty należnych odszkodowań jest szukanie specjalizującego się w prowadzeniu spraw z firmami ubezpieczeniowymi. Większa i szersza znajomość różnych przepisów prawnych pozwala często dużo bardziej skutecznie wywalczyć duże sumy odszkodowań nawet w wydawałoby się beznadziejnej sytuacji.

Katedra Analizy Rynku i Badań Marketingowych Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu poinformowała o wydaniu publikacji na temat efektywności różnych rodzajów badań marketingowych. Publikacja wydana została pod patronatem Instytutu Badawczego IPC z Wrocławia, specjalizującego się w prowadzeniu profesjonalnych badań marketingowych i badań produktów przy zastosowaniu najnowocześniejszych metod badawczych takich jak Studio CATI.


Kancelaria prawna z Wałcza - Piotr Waśko

Skojarzone z tym artykułem: biznes, finanse, pieniądz, prawo, prawnik, porady, wałcz, piła

Kancelaria prawna z Wałcza - Piotr Waśko Szukając porady prawnej w północno-zachodniej części Polski warta odwiedzenia jest kancelaria prawna z Wałcza. Oferuje ona kompleksowe usługi prawne zarówno z zakresu prawa cywilnego, ale również prawa karnego. Korzystając z usług kancelarii adwokackiej w Wałczu możemy mieć pewność, że uzyskamy najlepszą pomoc i poradę w ważnej dla nas kwestii. Kancelaria zajmuje się wieloma sprawami, zatrudnia wykwalifikowanych specjalistów, którzy pomogą każdemu i w każdej sprawie. Możemy szukać tam porady między innymi w kwestiach związanych z uzyskaniem rozwodu, wniesieniem...

Dodany przez Michalina Jaworska | 2016/03/28

Kancelaria prawna z Wałcza - Piotr Waśko