Najnowsze

Co zrobić w sytuacji, gdy firma ubezpieczeniowa nie chce wypłacić odszkodowania za szkody na mieniu i osobie powstałe w wyniku kolizji drogowej? Jedynym skutecznym sposobem na dochodzenie roszczeń z tytułu wypłaty należnych odszkodowań jest szukanie specjalizującego się w prowadzeniu spraw z firmami ubezpieczeniowymi. Większa i szersza znajomość różnych przepisów prawnych pozwala często dużo bardziej skutecznie wywalczyć duże sumy odszkodowań nawet w wydawałoby się beznadziejnej sytuacji.

Katedra Analizy Rynku i Badań Marketingowych Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu poinformowała o wydaniu publikacji na temat efektywności różnych rodzajów badań marketingowych. Publikacja wydana została pod patronatem Instytutu Badawczego IPC z Wrocławia, specjalizującego się w prowadzeniu profesjonalnych badań marketingowych i badań produktów przy zastosowaniu najnowocześniejszych metod badawczych takich jak Studio CATI.


Warszawa - idealne miasto na konferencję

Skojarzone z tym artykułem: finanse, ekonomia, pieniądz, imprezy, konferencje

Warszawa - idealne miasto na konferencję Konferencje stały się istotnym elementem naszego życia. Spotkania branżowe i naukowe mają służyć wymianie poglądów i poszerzaniu wiedzy, zatem moda na tego typu zgromadzenia nikogo nie powinna dziwić. Na ocenę konferencji wpływa wiele czynników, a jej organizacja nie jest zadaniem prostym. Wiadomo, że trzeba ustalić dogodny termin, zaprosić ciekawych gości, a przede wszystkim wymyślić odpowiednią tematykę. To od niej zależeć będzie i wybór prelegentów, i tematyka ich wykładów. Ważny jest też wybór miejsca, w którym takie spotkanie ma się odbyć. Jeśli...

Dodany przez Michalina Jaworska | 2016/04/03

Warszawa - idealne miasto na konferencję