Najnowsze

Co zrobić w sytuacji, gdy firma ubezpieczeniowa nie chce wypłacić odszkodowania za szkody na mieniu i osobie powstałe w wyniku kolizji drogowej? Jedynym skutecznym sposobem na dochodzenie roszczeń z tytułu wypłaty należnych odszkodowań jest szukanie specjalizującego się w prowadzeniu spraw z firmami ubezpieczeniowymi. Większa i szersza znajomość różnych przepisów prawnych pozwala często dużo bardziej skutecznie wywalczyć duże sumy odszkodowań nawet w wydawałoby się beznadziejnej sytuacji.

Katedra Analizy Rynku i Badań Marketingowych Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu poinformowała o wydaniu publikacji na temat efektywności różnych rodzajów badań marketingowych. Publikacja wydana została pod patronatem Instytutu Badawczego IPC z Wrocławia, specjalizującego się w prowadzeniu profesjonalnych badań marketingowych i badań produktów przy zastosowaniu najnowocześniejszych metod badawczych takich jak Studio CATI.


Ściąganie długów z Norwegii

Skojarzone z tym artykułem: biznes, finanse, przedsiębiorstwa

Ściąganie długów z Norwegii Odkąd Polska została członkiem Unii Europejskiej, wielu lokalnych przedsiębiorców zaczęło prowadzić interesy z zagranicznymi inwestorami. Norwegia, mimo iż nie jest członkiem wspólnoty, również umożliwiła taką opcję. Niestety, prowadząc własną działalność niekiedy można trafić na nieuczciwą osobę. W takiej sytuacji, musimy odpowiedzieć sobie na pytanie, czy jest różnica pomiędzy Polską a Norwegią w systemie ściągania długów? Niestety jest, i to spora. Z uwagi na ogromne różnice legislacyjne windykacja w Norwegii może być praktycznie niemożliwa...

Dodany przez Waldemar Arciszewski | 2017/04/22

Ściąganie długów z Norwegii