Najnowsze

Co zrobić w sytuacji, gdy firma ubezpieczeniowa nie chce wypłacić odszkodowania za szkody na mieniu i osobie powstałe w wyniku kolizji drogowej? Jedynym skutecznym sposobem na dochodzenie roszczeń z tytułu wypłaty należnych odszkodowań jest szukanie specjalizującego się w prowadzeniu spraw z firmami ubezpieczeniowymi. Większa i szersza znajomość różnych przepisów prawnych pozwala często dużo bardziej skutecznie wywalczyć duże sumy odszkodowań nawet w wydawałoby się beznadziejnej sytuacji.

Katedra Analizy Rynku i Badań Marketingowych Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu poinformowała o wydaniu publikacji na temat efektywności różnych rodzajów badań marketingowych. Publikacja wydana została pod patronatem Instytutu Badawczego IPC z Wrocławia, specjalizującego się w prowadzeniu profesjonalnych badań marketingowych i badań produktów przy zastosowaniu najnowocześniejszych metod badawczych takich jak Studio CATI.


Medale i nagrody

Skojarzone z tym artykułem: ploter, grawerowanie, usługi, przemysł, firma, biznes, pracownik

Medale i nagrody Tradycja nagradzania zwycięzców różnych konkurencji sięga starożytności. Co prawda wtedy nikt nie słyszał o medalach (bo także nie było wiadome jak grawerować na nich bez zbytniej straty materiału, co zapewnia dzisiejszy używany ploter), ale o wieńcu z liści laurowych owszem. Wieniec stał się prawdziwym symbolem zwycięstwa w konkurencjach sportowych, ale także nagrodą za wybitne osiągnięcia we wszelkich dziedzinach. Co ciekawe, nawet w średniowieczu postanowiono utrzymać tą tradycję i osobom kończącym studia dawano w nagrodę gałązki owocującego wawrzynu...

Dodany przez Waldemar Arciszewski | 2017/09/13

Medale i nagrody