Najnowsze

Co zrobić w sytuacji, gdy firma ubezpieczeniowa nie chce wypłacić odszkodowania za szkody na mieniu i osobie powstałe w wyniku kolizji drogowej? Jedynym skutecznym sposobem na dochodzenie roszczeń z tytułu wypłaty należnych odszkodowań jest szukanie specjalizującego się w prowadzeniu spraw z firmami ubezpieczeniowymi. Większa i szersza znajomość różnych przepisów prawnych pozwala często dużo bardziej skutecznie wywalczyć duże sumy odszkodowań nawet w wydawałoby się beznadziejnej sytuacji.

Katedra Analizy Rynku i Badań Marketingowych Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu poinformowała o wydaniu publikacji na temat efektywności różnych rodzajów badań marketingowych. Publikacja wydana została pod patronatem Instytutu Badawczego IPC z Wrocławia, specjalizującego się w prowadzeniu profesjonalnych badań marketingowych i badań produktów przy zastosowaniu najnowocześniejszych metod badawczych takich jak Studio CATI.


Wynajem mat wejściowych to komfort pracy

Skojarzone z tym artykułem: maty, maty wejściowe, wynajem, serwis

Wynajem mat wejściowych to komfort pracy Wynajem mat wejściowych to doskonały pomysł na zachowanie wzorcowej czystości i prezentacji pomieszczeń biurowych, holów i hal przemysłowych. Maty podłogowe to nie tylko funkcjonalność ale również estetyka i dopasowanie do otoczenia. Wzory mat powinny być ściśle związane z charakterem wnętrza, pasować do wystroju, kolorów ścian i dodawać im splendoru. Jeżeli klient chce naprawdę być zadowolony ze swojego wyboru, powinien sięgnąć po doświadczenie i usługi profesjonalisty, jakim z całą pewnością jest serwis mat wejściowych dostępny tutajJedynie serwis mat...

Dodany przez Michalina Jaworska | 2018/02/28

Wynajem mat wejściowych to komfort pracy