Najnowsze

Co zrobić w sytuacji, gdy firma ubezpieczeniowa nie chce wypłacić odszkodowania za szkody na mieniu i osobie powstałe w wyniku kolizji drogowej? Jedynym skutecznym sposobem na dochodzenie roszczeń z tytułu wypłaty należnych odszkodowań jest szukanie specjalizującego się w prowadzeniu spraw z firmami ubezpieczeniowymi. Większa i szersza znajomość różnych przepisów prawnych pozwala często dużo bardziej skutecznie wywalczyć duże sumy odszkodowań nawet w wydawałoby się beznadziejnej sytuacji.

Katedra Analizy Rynku i Badań Marketingowych Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu poinformowała o wydaniu publikacji na temat efektywności różnych rodzajów badań marketingowych. Publikacja wydana została pod patronatem Instytutu Badawczego IPC z Wrocławia, specjalizującego się w prowadzeniu profesjonalnych badań marketingowych i badań produktów przy zastosowaniu najnowocześniejszych metod badawczych takich jak Studio CATI.


Poznańskie biuro tłumaczeń zaprasza

Skojarzone z tym artykułem: poznańskie biuro tłumaczeń, techniczne tłumaczenia, specjalistyczne tłumaczenie

Poznańskie biuro tłumaczeń zaprasza Poznańskie biuro tłumaczeń zaprasza wszystkich do skorzystania z oferty. Jeżeli potrzebują państwo tłumaczeń specjalistycznych, to gwarantujemy świetną jakość wykonania, dobrą cenę oraz dyskrecję. Techniczne tłumaczenia wymagają znajomości języka oraz odpowiednich uprawnień. My te uprawnienia posiadamy, a dodatkowo cechujemy się dokładnością i dbałością o najmniejsze szczegóły tłumaczonego tekstu. Często zdarza się, że specjalistyczne tłumaczenie musi być potwierdzone przez tłumacza przysięgłego, więc zapewniamy państwu wszystkie najważniejsze wymogi....

Dodany przez Grzegorz Żak | 2018/04/30

Poznańskie biuro tłumaczeń zaprasza