Najnowsze

Co zrobić w sytuacji, gdy firma ubezpieczeniowa nie chce wypłacić odszkodowania za szkody na mieniu i osobie powstałe w wyniku kolizji drogowej? Jedynym skutecznym sposobem na dochodzenie roszczeń z tytułu wypłaty należnych odszkodowań jest szukanie specjalizującego się w prowadzeniu spraw z firmami ubezpieczeniowymi. Większa i szersza znajomość różnych przepisów prawnych pozwala często dużo bardziej skutecznie wywalczyć duże sumy odszkodowań nawet w wydawałoby się beznadziejnej sytuacji.

Katedra Analizy Rynku i Badań Marketingowych Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu poinformowała o wydaniu publikacji na temat efektywności różnych rodzajów badań marketingowych. Publikacja wydana została pod patronatem Instytutu Badawczego IPC z Wrocławia, specjalizującego się w prowadzeniu profesjonalnych badań marketingowych i badań produktów przy zastosowaniu najnowocześniejszych metod badawczych takich jak Studio CATI.


Bezpieczeństwo w pracy

Skojarzone z tym artykułem: szkolenia bhp online, jak wygląda szkolenie bhp, na czym polega szkolenie bhp

Bezpieczeństwo w pracy Być może należysz do grona młodych dorosłych, którzy właśnie zakończyli pewien bardzo ważny etap w swoim życiu, czyli etap edukacji, przez który musi przejść każdy z nas. To, jakie wykształcenie zdobędziesz, zależy już tylko od ciebie. Kiedy jesteś świeżo po szkole, wchodzisz właśnie na rynek pracy. Dla wielu młodych znalezienie odpowiedniej pracy jest nie lada wyzwaniem, które spędza im sen z powiek. Jednak warto pamiętać, że praca jest czymś, co dotyczy każdego człowieka. Dzięki pracy mamy zarobek, czyli pieniądze. A to właśnie dzięki pieniądzom...

Dodany przez Grzegorz Żak | 2018/05/21

Bezpieczeństwo w pracy