Najnowsze

Co zrobić w sytuacji, gdy firma ubezpieczeniowa nie chce wypłacić odszkodowania za szkody na mieniu i osobie powstałe w wyniku kolizji drogowej? Jedynym skutecznym sposobem na dochodzenie roszczeń z tytułu wypłaty należnych odszkodowań jest szukanie specjalizującego się w prowadzeniu spraw z firmami ubezpieczeniowymi. Większa i szersza znajomość różnych przepisów prawnych pozwala często dużo bardziej skutecznie wywalczyć duże sumy odszkodowań nawet w wydawałoby się beznadziejnej sytuacji.

Katedra Analizy Rynku i Badań Marketingowych Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu poinformowała o wydaniu publikacji na temat efektywności różnych rodzajów badań marketingowych. Publikacja wydana została pod patronatem Instytutu Badawczego IPC z Wrocławia, specjalizującego się w prowadzeniu profesjonalnych badań marketingowych i badań produktów przy zastosowaniu najnowocześniejszych metod badawczych takich jak Studio CATI.


Szkolenia biznesowe

Skojarzone z tym artykułem: narzędzie do analizy danych, szkolenia z Tableau, jak zwizualizować dane

Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe są bardzo ważnym elementem, który pomoże nam rozwinąć się zawodowo i zdobyć doświadczenie potrzebne w dalszej karierze. Dobrym przykładem są szkolenia z Tableau, które już od ponad dwudziestu lat organizowane są w całym kraju i za jego granicami. Prowadzą je przeszkoleni wykładowcy np z firmy https://newdatalabs.com/ którzy doskonale wiedzą czym jest narzędzie do analizy danych i jemu podobne programy. Przekażą nam oni wszystko, czego będziemy potrzebować, czyli między innymi nauczymy się tego jak zwizualizować dane i jak korzystać z rozwiązań...

Dodany przez Michalina Jaworska | 2018/06/22

Szkolenia biznesowe