Najnowsze

Co zrobić w sytuacji, gdy firma ubezpieczeniowa nie chce wypłacić odszkodowania za szkody na mieniu i osobie powstałe w wyniku kolizji drogowej? Jedynym skutecznym sposobem na dochodzenie roszczeń z tytułu wypłaty należnych odszkodowań jest szukanie specjalizującego się w prowadzeniu spraw z firmami ubezpieczeniowymi. Większa i szersza znajomość różnych przepisów prawnych pozwala często dużo bardziej skutecznie wywalczyć duże sumy odszkodowań nawet w wydawałoby się beznadziejnej sytuacji.

Katedra Analizy Rynku i Badań Marketingowych Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu poinformowała o wydaniu publikacji na temat efektywności różnych rodzajów badań marketingowych. Publikacja wydana została pod patronatem Instytutu Badawczego IPC z Wrocławia, specjalizującego się w prowadzeniu profesjonalnych badań marketingowych i badań produktów przy zastosowaniu najnowocześniejszych metod badawczych takich jak Studio CATI.


Elementy wystroju stoiska reklamowego

Skojarzone z tym artykułem: atl, btl, marketing, reklama

Elementy wystroju stoiska reklamowego (...) Praktycznie na każdym kroku spotykamy się z prezentacją bądź reklamą różnego rodzaju produktów. Jeżeli już zwracamy na to uwagę to skupiamy się na reklamowanym produkcie a nie zastanawiamy się nad tym na czym zaprezentowana jest reklama. Reklamę produktu lub usługi widzimy w różnych formatach. Mogą być to małe stojaki na ulotki, standy reklamowe na ulotki formatu A4 w postaci pojedynczej, łączonej w pionie lub wiszącej, po stojące wewnątrz lub na zewnątrz budynków potykaczy po wiszące witryny, ekspozytory, tablice reklamowe i ścianki (...)

Dodany przez Waldemar Arciszewski | 2020/04/04

Elementy wystroju stoiska reklamowego