Najnowsze

Co zrobić w sytuacji, gdy firma ubezpieczeniowa nie chce wypłacić odszkodowania za szkody na mieniu i osobie powstałe w wyniku kolizji drogowej? Jedynym skutecznym sposobem na dochodzenie roszczeń z tytułu wypłaty należnych odszkodowań jest szukanie specjalizującego się w prowadzeniu spraw z firmami ubezpieczeniowymi. Większa i szersza znajomość różnych przepisów prawnych pozwala często dużo bardziej skutecznie wywalczyć duże sumy odszkodowań nawet w wydawałoby się beznadziejnej sytuacji.

Katedra Analizy Rynku i Badań Marketingowych Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu poinformowała o wydaniu publikacji na temat efektywności różnych rodzajów badań marketingowych. Publikacja wydana została pod patronatem Instytutu Badawczego IPC z Wrocławia, specjalizującego się w prowadzeniu profesjonalnych badań marketingowych i badań produktów przy zastosowaniu najnowocześniejszych metod badawczych takich jak Studio CATI.


Dobre inwestycje

Skojarzone z tym artykułem: banki, biznes, pieniądz, przedsiębiorstwa

Dobre inwestycje (...) Finansowanie firm, finansowanie inwestycji czy też  finansowanie działalności gospodarczej nigdy jeszcze nie było tak proste. Nie wychodząc na spotkanie z doradcą kredytowym, nie ruszając się z domu możecie samodzielnie w internecie odnaleźć oraz wybrać najlepszy dla siebie kredyt hipoteczny, kredyt na mieszkanie, kredyt mieszkaniowy, kredyt na dom, kredyt samochodowy. Wystarczy, że skorzystacie z porad fachowego serwisu internetowego. Jeżeli prowadzisz biznes platforma internetowa pomoże ci w podjęciu decyzji na temat tego, jakie kredyty dla firm (...)

Dodany przez Grzegorz Żak | 2014/03/22

Dobre inwestycje

Kredyt hipoteczny dla firm

Skojarzone z tym artykułem: banki, biznes, ekonomia, finanse

Kredyt hipoteczny dla firm (...) Dostęp do rachunku otrzymujesz poprzez internet z wybranego miejsca na ziemi i w dowolnym czasie. Na finansowanie działalności oferujemy następujące rodzaje produktów kredytowych dla Twojej organizacji: kredyty Twoja Firma, kredyt inwestycyjny, kredyt inwestycyjny na zakup środka transportu, kredyt obrotowy, linia kredytowa, kredyt pod dotację z Unii Europejskiej, kredyt dyskontowy - dyskonto weksli, kredyt w rachunku bieżącym, uproszczona ścieżka w kredycie hipotecznym. Centrum Obsługi Klientów czynne 24h na dobę (...)

Dodany przez Grzegorz Żak | 2013/12/18

Kredyt hipoteczny dla firm