Najnowsze

Co zrobić w sytuacji, gdy firma ubezpieczeniowa nie chce wypłacić odszkodowania za szkody na mieniu i osobie powstałe w wyniku kolizji drogowej? Jedynym skutecznym sposobem na dochodzenie roszczeń z tytułu wypłaty należnych odszkodowań jest szukanie specjalizującego się w prowadzeniu spraw z firmami ubezpieczeniowymi. Większa i szersza znajomość różnych przepisów prawnych pozwala często dużo bardziej skutecznie wywalczyć duże sumy odszkodowań nawet w wydawałoby się beznadziejnej sytuacji.

Katedra Analizy Rynku i Badań Marketingowych Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu poinformowała o wydaniu publikacji na temat efektywności różnych rodzajów badań marketingowych. Publikacja wydana została pod patronatem Instytutu Badawczego IPC z Wrocławia, specjalizującego się w prowadzeniu profesjonalnych badań marketingowych i badań produktów przy zastosowaniu najnowocześniejszych metod badawczych takich jak Studio CATI.


Pośrednictwo finansowe

Skojarzone z tym artykułem: bankowość, finanse, giełda, oszczędności, pieniądze

Pośrednictwo finansowe (...) Skromna część naszego społeczeństwa to osoby, dla jakich w bieżącym życiu finanse osobiste i administrowanie nimi odgrywają zasadniczą rolę. Pieniądze i inne kosztowności można inwestować osobiście w produkty finansowe dostępne na rynku. Ale dzisiejsza giełda oraz bankowość to systemy tak złożone, że samo zapoznanie się a także poddanie pod rozwagę propozycji dostępnych na rynku przyprawia już o zawrót głowy, a co tu (...)

Dodany przez Waldemar Arciszewski | 2014/03/12

Pośrednictwo finansowe