Ciekawostki

Najnowsze

Co zrobić w sytuacji, gdy firma ubezpieczeniowa nie chce wypłacić odszkodowania za szkody na mieniu i osobie powstałe w wyniku kolizji drogowej? Jedynym skutecznym sposobem na dochodzenie roszczeń z tytułu wypłaty należnych odszkodowań jest szukanie specjalizującego się w prowadzeniu spraw z firmami ubezpieczeniowymi. Większa i szersza znajomość różnych przepisów prawnych pozwala często dużo bardziej skutecznie wywalczyć duże sumy odszkodowań nawet w wydawałoby się beznadziejnej sytuacji.

Katedra Analizy Rynku i Badań Marketingowych Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu poinformowała o wydaniu publikacji na temat efektywności różnych rodzajów badań marketingowych. Publikacja wydana została pod patronatem Instytutu Badawczego IPC z Wrocławia, specjalizującego się w prowadzeniu profesjonalnych badań marketingowych i badań produktów przy zastosowaniu najnowocześniejszych metod badawczych takich jak Studio CATI.


Dodany przez Grzegorz Żak | 2018/05/21

Bezpieczeństwo w pracy
Być może należysz do grona młodych dorosłych, którzy właśnie zakończyli pewien bardzo ważny etap w swoim życiu, czyli etap edukacji, przez który musi przejść każdy z nas.

To, jakie wykształcenie zdobędziesz, zależy już tylko od ciebie. Kiedy jesteś świeżo po szkole, wchodzisz właśnie na rynek pracy. 
Dla wielu młodych znalezienie odpowiedniej pracy jest nie lada wyzwaniem, które spędza im sen z powiek. Jednak warto pamiętać, że praca jest czymś, co dotyczy każdego człowieka. 
Dzięki pracy mamy zarobek, czyli pieniądze. A to właśnie dzięki pieniądzom możemy zakupić rzeczy niezbędne do tego, by przeżyć. Czego możemy spodziewać się w danej firmie, jeżeli przebrnęliśmy przez rekrutację i zostaliśmy nowym pracownikiem? Z całą pewnością nie ominie nas szkolenie bhp.
Na czym polega szkolenie bhp możesz zapytać pracodawce. Nie bój się zadawać mu pytań. W końcu twój pracodawca nie jest twoim wrogiem, a przyjacielem. W końcu zgodził się, byś dla niego pracował, prawda? Jeżeli go poprosisz, z całą pewnością opowie ci, jak wygląda szkolenie bhp. 
Szkolenie bhp jest niezbędne do tego, byś mógł przyjść do pracy i zacząć zarabiać. Istnieją także szkolenia bhp online, czyli takie, które możesz wykonać za pomocą internetu. Jeżeli ukończysz szkolenie bhp z pozytywnym wynikiem, otrzymasz wtedy certyfikat, który potwierdza, że szkolenie zostało przez ciebie ukończone z pozytywnym wynikiem. 
Taki certyfikat musisz przekazać pracodawcy, by mógł zobaczyć dowód na to, że możesz dalej pracować w jego firmie.
Więcej o szkoleniach BHP: https://www.ideabhp.edu.pl/szkolenia,lista

Fotorelacja


szkolenia bhp online
jak wygląda szkolenie bhp
na czym polega szkolenie bhp