Najnowsze

Co zrobić w sytuacji, gdy firma ubezpieczeniowa nie chce wypłacić odszkodowania za szkody na mieniu i osobie powstałe w wyniku kolizji drogowej? Jedynym skutecznym sposobem na dochodzenie roszczeń z tytułu wypłaty należnych odszkodowań jest szukanie specjalizującego się w prowadzeniu spraw z firmami ubezpieczeniowymi. Większa i szersza znajomość różnych przepisów prawnych pozwala często dużo bardziej skutecznie wywalczyć duże sumy odszkodowań nawet w wydawałoby się beznadziejnej sytuacji.

Katedra Analizy Rynku i Badań Marketingowych Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu poinformowała o wydaniu publikacji na temat efektywności różnych rodzajów badań marketingowych. Publikacja wydana została pod patronatem Instytutu Badawczego IPC z Wrocławia, specjalizującego się w prowadzeniu profesjonalnych badań marketingowych i badań produktów przy zastosowaniu najnowocześniejszych metod badawczych takich jak Studio CATI.


Zdobywamy fundusze UE

Skojarzone z tym artykułem: biznes, biznesplan, dotacje, finanse

Zdobywamy fundusze UE (...) edukacyjną działalność instytucjonalną. Skupia ona najlepszych ekspertów a także korzysta z pomocy znawców z Europy. Na życzenie zgłaszających się przedsiębiorstw przygotowują dogłębną analizę działalności danej firmy, kierunek rozwoju, sporządzają studium wykonalności. Jedną z takich firm, posiadającą wieloletnią praktykę jest Pracownia Badań Ekonomicznych. Istotnym obszarem, na którym Unia Europejska skupia (...)

Dodany przez Grzegorz Żak | 2013/09/18

Zdobywamy fundusze UE