Najnowsze

Co zrobić w sytuacji, gdy firma ubezpieczeniowa nie chce wypłacić odszkodowania za szkody na mieniu i osobie powstałe w wyniku kolizji drogowej? Jedynym skutecznym sposobem na dochodzenie roszczeń z tytułu wypłaty należnych odszkodowań jest szukanie specjalizującego się w prowadzeniu spraw z firmami ubezpieczeniowymi. Większa i szersza znajomość różnych przepisów prawnych pozwala często dużo bardziej skutecznie wywalczyć duże sumy odszkodowań nawet w wydawałoby się beznadziejnej sytuacji.

Katedra Analizy Rynku i Badań Marketingowych Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu poinformowała o wydaniu publikacji na temat efektywności różnych rodzajów badań marketingowych. Publikacja wydana została pod patronatem Instytutu Badawczego IPC z Wrocławia, specjalizującego się w prowadzeniu profesjonalnych badań marketingowych i badań produktów przy zastosowaniu najnowocześniejszych metod badawczych takich jak Studio CATI.


Elementy wystroju stoiska reklamowego

Skojarzone z tym artykułem: atl, btl, marketing, reklama

Elementy wystroju stoiska reklamowego (...) wystawiennicze, a także litery przestrzenne. Są oczywiście jeszcze inne nietypowe systemy wystawiennicze, robione na specjalne zamówienie, najczęściej przez duże firmy. Poniżej przegląd kilku rodzajów eskpozytorów.Proste standy stawiane na blatach biurek i ladach są najczęściej wykonane z pleksi, która jest klejona, lub z aluminium, które później malowane jest proszkowo. Tego typu stojaki na ulotki mają zastosowanie w różnego rodzaju barach, kawiarniach, pubach itp.Kolejną grupę stanowią stojaki ulotkowe. Stojaki na ulotki są budowane przeważnie w (...)

Dodany przez Waldemar Arciszewski | 2020/04/04

Elementy wystroju stoiska reklamowego