Najnowsze

Co zrobić w sytuacji, gdy firma ubezpieczeniowa nie chce wypłacić odszkodowania za szkody na mieniu i osobie powstałe w wyniku kolizji drogowej? Jedynym skutecznym sposobem na dochodzenie roszczeń z tytułu wypłaty należnych odszkodowań jest szukanie specjalizującego się w prowadzeniu spraw z firmami ubezpieczeniowymi. Większa i szersza znajomość różnych przepisów prawnych pozwala często dużo bardziej skutecznie wywalczyć duże sumy odszkodowań nawet w wydawałoby się beznadziejnej sytuacji.

Katedra Analizy Rynku i Badań Marketingowych Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu poinformowała o wydaniu publikacji na temat efektywności różnych rodzajów badań marketingowych. Publikacja wydana została pod patronatem Instytutu Badawczego IPC z Wrocławia, specjalizującego się w prowadzeniu profesjonalnych badań marketingowych i badań produktów przy zastosowaniu najnowocześniejszych metod badawczych takich jak Studio CATI.


Wygodne i stylowe pantofle

Skojarzone z tym artykułem: buty, obuwie, pantofle, sklep

Wygodne i stylowe pantofle (...) Wygodne obuwie na co dzień to podstawa. Wszyscy lubimy czuć się komfortowo każdego dnia, w każdej chwili oraz w każdym miejscu. Komfortowe, ciepłe i stylowe kapcie znacznie umilą nam picie popołudniowej herbatki, czytanie ciekawej książki czy długi seans filmowy. Przyjrzyjmy się więc jaką ofertę przygotował dla nas producent kapci. Wygodne i stylowe pantofle to obuwie, w które warto (...)

Dodany przez Michalina Jaworska | 2018/09/14

Wygodne i stylowe pantofle