Ciekawostki

Najnowsze

Co zrobić w sytuacji, gdy firma ubezpieczeniowa nie chce wypłacić odszkodowania za szkody na mieniu i osobie powstałe w wyniku kolizji drogowej? Jedynym skutecznym sposobem na dochodzenie roszczeń z tytułu wypłaty należnych odszkodowań jest szukanie specjalizującego się w prowadzeniu spraw z firmami ubezpieczeniowymi. Większa i szersza znajomość różnych przepisów prawnych pozwala często dużo bardziej skutecznie wywalczyć duże sumy odszkodowań nawet w wydawałoby się beznadziejnej sytuacji.

Katedra Analizy Rynku i Badań Marketingowych Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu poinformowała o wydaniu publikacji na temat efektywności różnych rodzajów badań marketingowych. Publikacja wydana została pod patronatem Instytutu Badawczego IPC z Wrocławia, specjalizującego się w prowadzeniu profesjonalnych badań marketingowych i badań produktów przy zastosowaniu najnowocześniejszych metod badawczych takich jak Studio CATI.


Dodany przez Grzegorz Żak | 2014/03/22

Dobre inwestycje
Finansowanie firm, finansowanie inwestycji czy też  finansowanie działalności gospodarczej nigdy jeszcze nie było tak proste.

Nie wychodząc na spotkanie z doradcą kredytowym, nie ruszając się z domu możecie samodzielnie w internecie odnaleźć oraz wybrać najlepszy dla siebie kredyt hipoteczny, kredyt na mieszkanie, kredyt mieszkaniowy, kredyt na dom, kredyt samochodowy. Wystarczy, że skorzystacie z porad fachowego serwisu internetowego.

Jeżeli prowadzisz biznes platforma internetowa pomoże ci w podjęciu decyzji na temat tego, jakie kredyty dla firm będą najlepsze dla twojej firmy.

Czy zagubiłeś się i wahasz się z podjęciem decyzji, czy chcesz zaciągnąć kredyt na dom czy też kredyt na mieszkanie, zachodzisz w głowę, czy lepiej sfinansować zakup samochodu poprzez leasing czy kredyt samochodowy, nie wiesz jakie będą dodatkowe koszty, jakie bank doliczy sobie za używane przez ciebie karty kredytowe, wahasz się nad podjęciem decyzji, czy lepszy jest kredyt mieszkaniowy we frankach czy może kredyt mieszkaniowy w złotówkach - skorzystaj z naszych bezpłatnych porad.

Na rynku odnajdziemy dziś wiele rozmaitych pośredników kredytowych i firm doradztwa kredytowego, którzy oferują swoje usługi, abyś uzyskał najlepszy dla twoich wymagań i na rynku kredyty na mieszkanie, kredyt na mieszkanie, rachunki firmowe, konto bankowe dla firm, konta bankowe dla firm, kredyt dla firm, konto firmowe, kredyt hipoteczny dla firm, kredyt samochodowy, karty kredytowe, rachunki dla firm, pożyczki hipoteczne, konta firmowe, lokaty dla firm, kredyt hipoteczny, kredyt dla firmy, kredyt mieszkaniowy, kredyt na dom, konto dla firmy, kredyty hipoteczne, kredyty na samochód, kredyty hipoteczne dla firm, konto dla firm, kredyty samochodowe, kredyt obrotowy dla firm, kredyty dla firm, konta dla firm. Tymczasem mało kto zastanawia się, która firma i który z doradców jest naprawdę profesjonalistą w tym, co robi.

Tanie kredyty samochodowe, kredyty na mieszkanie, kredyty na samochód, pożyczki hipoteczne, kredyty hipoteczne, karty kredytowe nigdy jeszcze nie były tak łatwo dostępne. Dzięki platformie internetowej w szybki oraz prosty sposób przejrzysz dziesiątki propozycji banków oraz wybierzesz tę najlepszą dla siebie.

Fotorelacja


biznes
pieniądz
przedsiębiorstwa
banki