Ciekawostki

Najnowsze

Co zrobić w sytuacji, gdy firma ubezpieczeniowa nie chce wypłacić odszkodowania za szkody na mieniu i osobie powstałe w wyniku kolizji drogowej? Jedynym skutecznym sposobem na dochodzenie roszczeń z tytułu wypłaty należnych odszkodowań jest szukanie specjalizującego się w prowadzeniu spraw z firmami ubezpieczeniowymi. Większa i szersza znajomość różnych przepisów prawnych pozwala często dużo bardziej skutecznie wywalczyć duże sumy odszkodowań nawet w wydawałoby się beznadziejnej sytuacji.

Katedra Analizy Rynku i Badań Marketingowych Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu poinformowała o wydaniu publikacji na temat efektywności różnych rodzajów badań marketingowych. Publikacja wydana została pod patronatem Instytutu Badawczego IPC z Wrocławia, specjalizującego się w prowadzeniu profesjonalnych badań marketingowych i badań produktów przy zastosowaniu najnowocześniejszych metod badawczych takich jak Studio CATI.


Dodany przez Grzegorz Żak | 2014/04/20

Doradca podatkowy lekiem na podatkowe kłopoty
Doradca podatkowy często, przez niektórych uważany za zawód pierwszej pomocy.

Nikt nie wyjaśni nam obowiązków podatkowych, często zawiłego, niezrozumiałego nam prawa podatkowego lepiej niż profesjonalny. Jest w stanie przygotować on dla nas wszelkiego rodzaju deklaracje i zeznania podatkowe lub udzielić pomocy w ich wypełnianiu. Pokazuje gdzie można zminimalizować podatkowe obciążenia i wykorzystać do cła wszystkie należne nam ulgi podatkowe.

Z reguły przepisy zmieniają się tak często, że sami nie nadążamy za tymi zmianami i nikt lepiej nie przeprowadzi nas przez wszystkie zawiłości niż fachowe biuro rachunkowe i dobry doradca. Doradca podatkowy nie zajmuje się jedynie pitami, ale także prowadzi dla firm księgowość we Wrocławiu lub też w innej miejscowości. Po co samemu tracić czas, zaprzątać sobie myśli prowadzeniem ksiąg przychodów i rozchodów oraz ewidencje skoro może robić to za nas doradca. Zyskujemy czas, by zając się nowym klientem, a nie formą w jakiej się z nim rozliczymy.

Doradca podatkowy nie tylko w kwestii rachunkowości jest niezbędny w niejednej firmie, ale także w kwestii doradztwa. Może na zlecenie naszej firmy oszacować ryzyko finansowe jakie wiąże się z zawieraną przez nas właśnie umową z kontrahentem. To nieoceniona pomoc. Doradca podatkowy to też świetna pomoc i godny reprezentant w sporze na przykład z Urzędem Skarbowym. Zawsze musi być on na bieżąco ze wszystkimi zmianami, ustawami i przepisami, fachową literaturą podatkową, więc nie musimy sami śledzić wszystkich tego typu nowości. Doradcę podatkowego obowiązuje tajemnica zawodowa, więc możesz zgłosić się do niego z każdym nurtującym cię pytaniem i wątpliwością dotyczącą finansów. Masz podatkowe pytania, może podatkowe problemy? Nie masz już sił sam zajmować się swoją księgowością. Doradca podatkowy jest w stanie ci pomóc.


 • LEX PERFECTA
  Biuro rachunkowe
  Długosza 2-6, budynek 2, lok. 4
  51-162 Wrocław
  Tel./Fax: 71 321 54 19
  Tel. kom.: 608 074 148
  E-mail: biuro@j-lex.pl

  http://j-lex.pl

Fotorelacja


finanse
ekonomia
pieniądz
podatki
księgowość