Najnowsze

Co zrobić w sytuacji, gdy firma ubezpieczeniowa nie chce wypłacić odszkodowania za szkody na mieniu i osobie powstałe w wyniku kolizji drogowej? Jedynym skutecznym sposobem na dochodzenie roszczeń z tytułu wypłaty należnych odszkodowań jest szukanie specjalizującego się w prowadzeniu spraw z firmami ubezpieczeniowymi. Większa i szersza znajomość różnych przepisów prawnych pozwala często dużo bardziej skutecznie wywalczyć duże sumy odszkodowań nawet w wydawałoby się beznadziejnej sytuacji.

Katedra Analizy Rynku i Badań Marketingowych Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu poinformowała o wydaniu publikacji na temat efektywności różnych rodzajów badań marketingowych. Publikacja wydana została pod patronatem Instytutu Badawczego IPC z Wrocławia, specjalizującego się w prowadzeniu profesjonalnych badań marketingowych i badań produktów przy zastosowaniu najnowocześniejszych metod badawczych takich jak Studio CATI.


Kulisy organizacji eventu

Skojarzone z tym artykułem: biznes, eventy, finanse, pieniądz, tłumaczenia

Kulisy organizacji eventu (...) oraz setki innych kwestii, które ciężko spamiętać. Dlatego też czasem warto skorzystać z profesjonalnej pomocy. Istnieją firmy, które za Ciebie podejmą się organizacji Twojego wydarzenia. Ich doświadczenie, profesjonalizm oraz know how sprawi, że wszystkie elementy dopięte zostaną na ostatni guzik, a Ty nie będziesz musiał (...)

Dodany przez Waldemar Arciszewski | 2015/04/03

Kulisy organizacji eventu