Ciekawostki

Najnowsze

Co zrobić w sytuacji, gdy firma ubezpieczeniowa nie chce wypłacić odszkodowania za szkody na mieniu i osobie powstałe w wyniku kolizji drogowej? Jedynym skutecznym sposobem na dochodzenie roszczeń z tytułu wypłaty należnych odszkodowań jest szukanie specjalizującego się w prowadzeniu spraw z firmami ubezpieczeniowymi. Większa i szersza znajomość różnych przepisów prawnych pozwala często dużo bardziej skutecznie wywalczyć duże sumy odszkodowań nawet w wydawałoby się beznadziejnej sytuacji.

Katedra Analizy Rynku i Badań Marketingowych Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu poinformowała o wydaniu publikacji na temat efektywności różnych rodzajów badań marketingowych. Publikacja wydana została pod patronatem Instytutu Badawczego IPC z Wrocławia, specjalizującego się w prowadzeniu profesjonalnych badań marketingowych i badań produktów przy zastosowaniu najnowocześniejszych metod badawczych takich jak Studio CATI.


Dodany przez Michalina Jaworska | 2018/10/05

Eventy
Dzisiaj dość często organizuje się różne eventy (np tu:http://www.capitalevent.pl/s-141-organizacja-eventow). Świat biznesu właściwie nie może się do pewnego stopnia bez nich obyć. Chodzi o to, aby ludzi z branży mogli się spotkać, poznać nowe trendy, propozycje, odkrycia i efekty badań, czy pewnych procesów. 
Trudno prowadzić interesy bez spotkań w świecie realnym. Wprawdzie Internet daje dziś mnóstwo zupełnie nowych, innowacyjnych rozwiązań, jednak to nie wszystko. Dlatego organizacja eventów jest dziś bardzo istotna i staje się dla wielu firm sposobem na rozwój. Coraz częściej organizację takich wydarzeń powierza się specjalistom w tej dziedzinie.
To spora oszczędność czasu i zleceniodawca ma pewność, że wszystko zostanie dopięte na ostatni guzik. Kompleksowa organizacja konferencji bywa wyzwaniem, zwłaszcza jeśli ktoś nie ma w tej dziedzinie wprawy. Dlatego jeżeli dana firma organizuje taki event co jakiś czas, zazwyczaj korzysta z usług firmy zewnętrznej, która zajmuje się organizacją konferencji i innych tego typu wydarzeń. 
W wielu przypadkach przydaje się też wynajem hostess, które pomagają w obsłudze. W niemal wszystkich dziedzinach tematycznych niezbędne stają się spotkania ludzi z branży. Nie chodzi bynajmniej o dzielenie się tym, co ktoś może wykorzystać nielegalnie, ale o pokazanie jak można wykorzystywać aktualnie dostępne rozwiązania. To często poddaje zupełnie nowe pomysły, które przyczyniają się do rozwoju wielu gałęzi biznesu. 
Targi, konferencje, spotkania firmowe - to wszystko ma na celu osiągnięcie pozytywnych efektów dla wszystkich uczestników.

Fotorelacja


organizacja konferencji
organizacja eventów
wynajem hostess