Ciekawostki

Najnowsze

Co zrobić w sytuacji, gdy firma ubezpieczeniowa nie chce wypłacić odszkodowania za szkody na mieniu i osobie powstałe w wyniku kolizji drogowej? Jedynym skutecznym sposobem na dochodzenie roszczeń z tytułu wypłaty należnych odszkodowań jest szukanie specjalizującego się w prowadzeniu spraw z firmami ubezpieczeniowymi. Większa i szersza znajomość różnych przepisów prawnych pozwala często dużo bardziej skutecznie wywalczyć duże sumy odszkodowań nawet w wydawałoby się beznadziejnej sytuacji.

Katedra Analizy Rynku i Badań Marketingowych Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu poinformowała o wydaniu publikacji na temat efektywności różnych rodzajów badań marketingowych. Publikacja wydana została pod patronatem Instytutu Badawczego IPC z Wrocławia, specjalizującego się w prowadzeniu profesjonalnych badań marketingowych i badań produktów przy zastosowaniu najnowocześniejszych metod badawczych takich jak Studio CATI.


Dodany przez Grzegorz Żak | 2017/05/03

Firma w internecie
Prowadzenie własnej działalności w dzisiejszych czasach różni się bardzo od tych, co były zakładane nawet kilka lat temu.

Świat zmienił się i nastała doba internetu. Wielu młodych przedsiębiorców doskonale zdaje sobie sprawę co to oznacza. Jeśli nie ma jego firmy w internecie, to jakby w ogólnie nie istniała. Social media zdominowały świat i przeobraziły wszystkie struktury. Ilość "lajków" na facebooku oznacza, czy ktoś/bądź coś, jest popularne. Tutaj każdy przedsiębiorca ma duże pole do popisu, ponieważ może albo sobie tym zaszkodzić, albo wiele zyskać. Trzeba rozróżnić prowadzenie działalności offline, czyli stacjonarnie, jak i online, czyli w sieci. Łącząc wszystko w całość, systematycznie i skutecznie, każdy jest w stanie uzyskać wielkie rezultaty. Internet stał się pewnego rodzaju fenomenem i ułatwieniem dla ludzi. Chcąc założyć własną działalność, nie trzeba ruszać się z domu. Kilkoma kliknięciami stajemy się właścicielem firmy. Doradztwo prawne dla firm ma już swoje własne strony, aby szybciej pomagać swoim klientom. Powstają dodatkowo kolejne przedsiębiorstwa, które chcą w każdym aspekcie dbać o przedsiębiorców, w jak najszybszy możliwy sposób. Właśnie po to, otwierane są strony internetowe. Powstała także skuteczna windykacja należności, która ma za zadanie pomoc przy odzyskaniu pieniędzy od dłużników, wynegocjować ugodę, oraz pokazać jak wygląda praca komornika. Takie usługi znajdziemy właśnie w internecie. Dochodzenie odszkodowań Wrocław , również oferuję swoim klientom usługi, które z pewnością, każdy przedsiębiorca potrzebuję. Warto mieć wiele zaprzyjaźnionych instytucji.


 • Kancelaria Radców Prawnych
  Sylwia Wiązowska Grehl
  ul. Wita Stwosza 19/20 lok. 1
  50-148 Wrocław
  tel. 71 725 39 30
  kom. 608 554 632
  fax. 71 715 64 67
  biuro@kancelariaswg.pl

  ul. Stanisława Kierbedzia 4
  00-728 Warszawa
  tel. 22 240 01 55
  kom. 507 175 566
  fax. 22 213 93 06
  biuro@kancelariaswg.pl

  http://www.kancelariaswg.pl

Fotorelacja


finanse
ekonomia
pieniądz