Najnowsze

Co zrobić w sytuacji, gdy firma ubezpieczeniowa nie chce wypłacić odszkodowania za szkody na mieniu i osobie powstałe w wyniku kolizji drogowej? Jedynym skutecznym sposobem na dochodzenie roszczeń z tytułu wypłaty należnych odszkodowań jest szukanie specjalizującego się w prowadzeniu spraw z firmami ubezpieczeniowymi. Większa i szersza znajomość różnych przepisów prawnych pozwala często dużo bardziej skutecznie wywalczyć duże sumy odszkodowań nawet w wydawałoby się beznadziejnej sytuacji.

Katedra Analizy Rynku i Badań Marketingowych Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu poinformowała o wydaniu publikacji na temat efektywności różnych rodzajów badań marketingowych. Publikacja wydana została pod patronatem Instytutu Badawczego IPC z Wrocławia, specjalizującego się w prowadzeniu profesjonalnych badań marketingowych i badań produktów przy zastosowaniu najnowocześniejszych metod badawczych takich jak Studio CATI.


Rola kultury

Skojarzone z tym artykułem: dofinansowania, ekonomia, fundusze europejskie, pieniądz, przedsiębiorstwa

Rola kultury (...) są ważne dla kultury. Najświeższym przedsięwzięciem jest program 11. Priorytetem tego projektu jest utrzymanie dziedzictwa kulturowego i wzrost popularności Polski na mapie świata. Przyczyni się do tego silny rozwój infrastruktury kultury i szeroko pojętego szkolnictwa artystycznego. Rezultatem wykonywania założeń dofinansowań docelowo ma być: - zwiększenie zainteresowania Polską dla turystów i inwestorów - polepszenie stanu (...)

Dodany przez Grzegorz Żak | 2013/12/30

Rola kultury