Najnowsze

Co zrobić w sytuacji, gdy firma ubezpieczeniowa nie chce wypłacić odszkodowania za szkody na mieniu i osobie powstałe w wyniku kolizji drogowej? Jedynym skutecznym sposobem na dochodzenie roszczeń z tytułu wypłaty należnych odszkodowań jest szukanie specjalizującego się w prowadzeniu spraw z firmami ubezpieczeniowymi. Większa i szersza znajomość różnych przepisów prawnych pozwala często dużo bardziej skutecznie wywalczyć duże sumy odszkodowań nawet w wydawałoby się beznadziejnej sytuacji.

Katedra Analizy Rynku i Badań Marketingowych Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu poinformowała o wydaniu publikacji na temat efektywności różnych rodzajów badań marketingowych. Publikacja wydana została pod patronatem Instytutu Badawczego IPC z Wrocławia, specjalizującego się w prowadzeniu profesjonalnych badań marketingowych i badań produktów przy zastosowaniu najnowocześniejszych metod badawczych takich jak Studio CATI.


Pośrednictwo finansowe

Skojarzone z tym artykułem: bankowość, finanse, giełda, oszczędności, pieniądze

Pośrednictwo finansowe (...) zaliczamy się już do klientów z obszaru tak zwanego private banking i powinniśmy raczej powierzyć opiekę nad nimi osobom wykwalifikowanym oraz doświadczonym. Każdy, docenia siłę dysponowania oszczędnościami, kto nagle nawet raz znalazł się w ciężkiej sytuacji materialnej. Życie z dnia na dzień i bieżące przejadanie zarabianych oszczędności jest komfortowe ale nie uchrania nas przed nieprzewidzianymi historiami w przyszłości. (...)

Dodany przez Waldemar Arciszewski | 2014/03/12

Pośrednictwo finansowe