Ciekawostki

Najnowsze

Co zrobić w sytuacji, gdy firma ubezpieczeniowa nie chce wypłacić odszkodowania za szkody na mieniu i osobie powstałe w wyniku kolizji drogowej? Jedynym skutecznym sposobem na dochodzenie roszczeń z tytułu wypłaty należnych odszkodowań jest szukanie specjalizującego się w prowadzeniu spraw z firmami ubezpieczeniowymi. Większa i szersza znajomość różnych przepisów prawnych pozwala często dużo bardziej skutecznie wywalczyć duże sumy odszkodowań nawet w wydawałoby się beznadziejnej sytuacji.

Katedra Analizy Rynku i Badań Marketingowych Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu poinformowała o wydaniu publikacji na temat efektywności różnych rodzajów badań marketingowych. Publikacja wydana została pod patronatem Instytutu Badawczego IPC z Wrocławia, specjalizującego się w prowadzeniu profesjonalnych badań marketingowych i badań produktów przy zastosowaniu najnowocześniejszych metod badawczych takich jak Studio CATI.


Dodany przez Michalina Jaworska | 2013/09/05

Grupa Partner
Jesteśmy firmą doradczą i oferująca usługi outsourcingu.

Jesteśmy fragmentem grupy Partner wyspecjalizowanej w oferowaniu usług z zakresu szeroko pojętego outsourcingu, finansów oraz prawa pracy. W obszarze zainteresowania naszej firmy leżą średnie oraz duże przedsiębiorstwa, a szczególnie problematyka restrukturyzacji finansowej a także organizacyjnej. Jeśli posiadasz firmę, która szybko się rozrasta a także tracisz powoli kontrolę nad jej rachunkowością polecamy nasze usługi. Obsługa księgowa, usługi księgowe, outsourcing księgowości, accounting services i biuro rachunkowe to koło ratunkowe właśnie dla ciebie. W ramach naszej oferty zagwarantujemy ci: obcięcie kosztów informatycznych, kontakt profesjonalnych fachowców, spokojny sen, odciążenie pracowników twojej firmy w realizacji czynności księgowych, transfer odpowiedzialności na naszą firmę (posiadamy wykupioną polisę OC na kwotę tys. EURO), obcięcie w firmie kosztów prowadzenia księgowości. Gdy potrzebujesz doradztwa w zakresie obcięcia kosztów transakcji finansowych, potrzebujesz dokonać wyceny firmy lub też chciałbyś płacić jak najniższe podatki albo też twoja firma bierze udział w przeprowadzaniu znacznych transakcji finansowych proponujemy nasze doradztwo finansowe. Zakres naszych usług w tym obszarze obejmuje następujące zagadnienia: restrukturyzacja działów, controlling, company valuation, due diligence, biznesplan, wycena przedsiębiorstw, budżetowanie, dokumentacja finansowo-księgowa. Nasza firma jest cenionym na rynku pośrednikiem w wyszukiwaniu osób do pracy w księgowości a także działach finansowych firm. Praca dla księgowych dzięki naszej firmie to pewność sukcesu twojej firmy. W ramach swojej działalności nasze przedsiębiorstwo proponuje usługi z następujących obszarów: doradztwo finansowe, księgowość, usługi rekrutacyjne. Przedsiębiorstwo świadczy ponadto usługi szkoleniowe a także usługi rekrutacyjne.

Fotorelacja


finanse
ekonomia
pieniądz
księgowość
kadry
płace