Najnowsze

Co zrobić w sytuacji, gdy firma ubezpieczeniowa nie chce wypłacić odszkodowania za szkody na mieniu i osobie powstałe w wyniku kolizji drogowej? Jedynym skutecznym sposobem na dochodzenie roszczeń z tytułu wypłaty należnych odszkodowań jest szukanie specjalizującego się w prowadzeniu spraw z firmami ubezpieczeniowymi. Większa i szersza znajomość różnych przepisów prawnych pozwala często dużo bardziej skutecznie wywalczyć duże sumy odszkodowań nawet w wydawałoby się beznadziejnej sytuacji.

Katedra Analizy Rynku i Badań Marketingowych Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu poinformowała o wydaniu publikacji na temat efektywności różnych rodzajów badań marketingowych. Publikacja wydana została pod patronatem Instytutu Badawczego IPC z Wrocławia, specjalizującego się w prowadzeniu profesjonalnych badań marketingowych i badań produktów przy zastosowaniu najnowocześniejszych metod badawczych takich jak Studio CATI.


Biuro brokerskie

Skojarzone z tym artykułem: broker, broker ubezpieczeniowy, gwarancje ubezpieczeniowe, ubezpieczenia finansowe, ubezpieczenie

Biuro brokerskie (...) ubezpieczeń), identyfikacja a także ocena rodzaju i wielkości zagrożeń a także ryzyka związanych lub występujących w prowadzonej działalności.Zastanawiając się nad pracą brokera należy przede wszystkim mieć na względzie, że broker ubezpieczeń pracuje na rzecz podmiotu poszukującego ochrony, nie towarzystwa ubezpieczeń. Fachowy broker ubezpieczeniowy i broker Kraków reprezentuje interesy swojego klienta, jest jego adwokatem a także doradcą. Nie stoi zaś po stronie jakiegokolwiek (...)

Dodany przez Grzegorz Żak | 2014/01/30

Biuro brokerskie