Najnowsze

Co zrobić w sytuacji, gdy firma ubezpieczeniowa nie chce wypłacić odszkodowania za szkody na mieniu i osobie powstałe w wyniku kolizji drogowej? Jedynym skutecznym sposobem na dochodzenie roszczeń z tytułu wypłaty należnych odszkodowań jest szukanie specjalizującego się w prowadzeniu spraw z firmami ubezpieczeniowymi. Większa i szersza znajomość różnych przepisów prawnych pozwala często dużo bardziej skutecznie wywalczyć duże sumy odszkodowań nawet w wydawałoby się beznadziejnej sytuacji.

Katedra Analizy Rynku i Badań Marketingowych Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu poinformowała o wydaniu publikacji na temat efektywności różnych rodzajów badań marketingowych. Publikacja wydana została pod patronatem Instytutu Badawczego IPC z Wrocławia, specjalizującego się w prowadzeniu profesjonalnych badań marketingowych i badań produktów przy zastosowaniu najnowocześniejszych metod badawczych takich jak Studio CATI.


Warszawa - idealne miasto na konferencję

Skojarzone z tym artykułem: ekonomia, finanse, imprezy, konferencje, pieniądz

Warszawa - idealne miasto na konferencję (...) o zaproszeniu gości z zagranicy, ważne jest wybranie miejsca, do którego każdy będzie mógł się dostać bez problemów. Miasta, do których można dostać się pociągiem, autostradą lub samolotem, to najlepsze miasta na wielkie konferencje Warszawa spełnia takie warunki, stąd i spora ilość tego typu spotkań. Im większe (...)

Dodany przez Michalina Jaworska | 2016/04/03

Warszawa - idealne miasto na konferencję