Najnowsze

Co zrobić w sytuacji, gdy firma ubezpieczeniowa nie chce wypłacić odszkodowania za szkody na mieniu i osobie powstałe w wyniku kolizji drogowej? Jedynym skutecznym sposobem na dochodzenie roszczeń z tytułu wypłaty należnych odszkodowań jest szukanie specjalizującego się w prowadzeniu spraw z firmami ubezpieczeniowymi. Większa i szersza znajomość różnych przepisów prawnych pozwala często dużo bardziej skutecznie wywalczyć duże sumy odszkodowań nawet w wydawałoby się beznadziejnej sytuacji.

Katedra Analizy Rynku i Badań Marketingowych Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu poinformowała o wydaniu publikacji na temat efektywności różnych rodzajów badań marketingowych. Publikacja wydana została pod patronatem Instytutu Badawczego IPC z Wrocławia, specjalizującego się w prowadzeniu profesjonalnych badań marketingowych i badań produktów przy zastosowaniu najnowocześniejszych metod badawczych takich jak Studio CATI.


Jak założyć swój biznes?

Skojarzone z tym artykułem: biznes, inkubatory biznesu, pieniądz, przedsiębiorstwa

Jak założyć swój biznes? (...) miałem 20 lat praca w wielkiej firmie stanowiła dla mnie duże wyzwanie. byłem bardzo dumny z tego, iż w korporacji HP powołano mnie do pracy spośród dziesiątek innych osób w następstwie czego przeszedłem przez skomplikowany proces rekrutacyjny. Wydawało mi się to w tamtym czasie ogromnym osiągnięciem osobistym. Spędziłem w korporacjach kilka lat przeskakując za większymi wyzwaniami i lepszymi zarobkami z jednej do drugiej. W końcu dojrzałem do decyzji, iż najwyższy już czas, by założyć swoją osobistą firmę. Własny biznes to wielkie ryzyko ale przede wszystkim kapitalny pomysł na biznes na (...)

Dodany przez Grzegorz Żak | 2014/01/03

Jak założyć swój biznes?