Ciekawostki

Najnowsze

Co zrobić w sytuacji, gdy firma ubezpieczeniowa nie chce wypłacić odszkodowania za szkody na mieniu i osobie powstałe w wyniku kolizji drogowej? Jedynym skutecznym sposobem na dochodzenie roszczeń z tytułu wypłaty należnych odszkodowań jest szukanie specjalizującego się w prowadzeniu spraw z firmami ubezpieczeniowymi. Większa i szersza znajomość różnych przepisów prawnych pozwala często dużo bardziej skutecznie wywalczyć duże sumy odszkodowań nawet w wydawałoby się beznadziejnej sytuacji.

Katedra Analizy Rynku i Badań Marketingowych Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu poinformowała o wydaniu publikacji na temat efektywności różnych rodzajów badań marketingowych. Publikacja wydana została pod patronatem Instytutu Badawczego IPC z Wrocławia, specjalizującego się w prowadzeniu profesjonalnych badań marketingowych i badań produktów przy zastosowaniu najnowocześniejszych metod badawczych takich jak Studio CATI.


Dodany przez Waldemar Arciszewski | 2020/03/25

Kamień jako materiał
Kamień jest materiałem używanym w budownictwie od wielu tysięcy lat.

Wystarczy spojrzeć na stare egipskie piramidy. Do tej pory ludzie nie mogą wyjść z podziwu jak bez skomplikowanych narzędzi i maszyn można było zbudować tak monumentalne budowle, które do tej pory istnieją. Nie ruszył ich czas, nie ruszyły warunki atmosferyczne ani działanie ludzi. 
Jak widać kamień jest niezwykle trwałym materiałem, więc nawet dzisiaj jest chętnie wykorzystywany przy wykonywaniu wielu rzeczy. Wykonawca usług kamieniarskich z Warszawy to zazwyczaj osoba zajmująca się wykonywaniem nagrobków, parapetów, pomników, grobowców rodzinnych. W zależności od umiejętności może decydować się na wykonywanie bardziej lub mniej skomplikowanych konstrukcji. Istotny jest również materiał z jakiego korzysta, bo kamień kamieniowi nie jest równy. Właśnie dlatego firmy oferujące kamień naturalny konkurują między sobą cenowo. 
Jakość kamienia pozwala na osiągnięcie najlepszych rezultatów i trwałości. Niestety jak to często bywa za tą jakość trzeba zapłacić całkiem sporo. I niezależnie od tego czy będzie to kamień na nagrobek rodzinny, czy też kamień na granitowe blaty i parapety, powinien odznaczać się nie tylko dobrym wyglądem, ale również trwałością. Klienci zazwyczaj chcą jak najdłużej użytkować go, więc zgodzą się nawet na wyższą cenę. Ma to szczególne znaczenie przy stawianiu nagrobków. W końcu grób powinien wytrzymać kilkadziesiąt lat bez żadnej renowacji. Dlatego często kosztuje tylko co średniej klasy samochód osobowy, a ludzie się na to godzą i nawet wolą dopłacić za pewność, że inwestycja będzie długotrwała.
Więcej informacji na stronie: https://zaklad-kamieniarski.com

Fotorelacja


dom
ogród
dekoracja wnętrz