Ciekawostki

Najnowsze

Co zrobić w sytuacji, gdy firma ubezpieczeniowa nie chce wypłacić odszkodowania za szkody na mieniu i osobie powstałe w wyniku kolizji drogowej? Jedynym skutecznym sposobem na dochodzenie roszczeń z tytułu wypłaty należnych odszkodowań jest szukanie specjalizującego się w prowadzeniu spraw z firmami ubezpieczeniowymi. Większa i szersza znajomość różnych przepisów prawnych pozwala często dużo bardziej skutecznie wywalczyć duże sumy odszkodowań nawet w wydawałoby się beznadziejnej sytuacji.

Katedra Analizy Rynku i Badań Marketingowych Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu poinformowała o wydaniu publikacji na temat efektywności różnych rodzajów badań marketingowych. Publikacja wydana została pod patronatem Instytutu Badawczego IPC z Wrocławia, specjalizującego się w prowadzeniu profesjonalnych badań marketingowych i badań produktów przy zastosowaniu najnowocześniejszych metod badawczych takich jak Studio CATI.


Dodany przez Michalina Jaworska | 2016/03/28

Kancelaria prawna z Wałcza - Piotr Waśko
Szukając porady prawnej w północno-zachodniej części Polski warta odwiedzenia jest kancelaria prawna z Wałcza.

Oferuje ona kompleksowe usługi prawne zarówno z zakresu prawa cywilnego, ale również prawa karnego. Korzystając z usług kancelarii adwokackiej w Wałczu możemy mieć pewność, że uzyskamy najlepszą pomoc i poradę w ważnej dla nas kwestii. Kancelaria zajmuje się wieloma sprawami, zatrudnia wykwalifikowanych specjalistów, którzy pomogą każdemu i w każdej sprawie. Możemy szukać tam porady między innymi w kwestiach związanych z uzyskaniem rozwodu, wniesieniem pozwu o alimenty, sprawach spadkowych, przywłaszczeniem mienia, a także w sprawach karnych: napady, rabunki. Kancelaria zajmuje się również sprawami związanymi z prawem gospodarczym (pomaga przedsiębiorcom w rozwiązywaniu sporów), prawem bankowym i ubezpieczeń, a także prawem pracy. Każdy potrzebujący znajdzie tutaj pomoc i wsparcie. Kancelaria adwokacka z Wałcza doradza różnym klientom zarówno przedsiębiorstwom, jak i klientom indywidualnym. Prawnicy służą pomocą i dobrą radą, a także reprezentują stronę w sporze. Mocną stroną tej kancelarii jest świadczenie usług w języku angielskim, a także w języku niemieckim i rosyjskim. Zatem również obcokrajowcy mogą przyjść po pomoc do kancelarii adwokackiej w Wałczu. Kancelaria prowadzi również stronę internetową, na której możemy zadać pytanie i uzyskać szybką odpowiedź. Ta kompleksowość usług sprawia, że kancelaria prawna z Wałcza jest często odwiedzanym miejscem, jeśli chodzi o porady prawne.


  • Kancelaria Adwokacka Piotr Waśko
    Adwokat w Pile, Złotowie i Wałczu
    al. Powstańców Wielkopolskich 1B/3
    64-920 Piła

    http://kancelaria-wasko.pl

Fotorelacja


biznes
finanse
pieniądz
prawo
prawnik
porady
wałcz
piła