Najnowsze

Co zrobić w sytuacji, gdy firma ubezpieczeniowa nie chce wypłacić odszkodowania za szkody na mieniu i osobie powstałe w wyniku kolizji drogowej? Jedynym skutecznym sposobem na dochodzenie roszczeń z tytułu wypłaty należnych odszkodowań jest szukanie specjalizującego się w prowadzeniu spraw z firmami ubezpieczeniowymi. Większa i szersza znajomość różnych przepisów prawnych pozwala często dużo bardziej skutecznie wywalczyć duże sumy odszkodowań nawet w wydawałoby się beznadziejnej sytuacji.

Katedra Analizy Rynku i Badań Marketingowych Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu poinformowała o wydaniu publikacji na temat efektywności różnych rodzajów badań marketingowych. Publikacja wydana została pod patronatem Instytutu Badawczego IPC z Wrocławia, specjalizującego się w prowadzeniu profesjonalnych badań marketingowych i badań produktów przy zastosowaniu najnowocześniejszych metod badawczych takich jak Studio CATI.


Wybór komornika z Bydgoszczy

Skojarzone z tym artykułem: komornik, prawnik, radca prawny, usługi prawnicze, windykacja

Wybór komornika z Bydgoszczy (...) Poszukujesz dobrego komornika z Bydgoszczy lub chciałbyś wziąć udział w licytacjach komorniczych? Podpowiemy Ci gdzie szukać przydatnych informacji. Oczywiście najlepiej poszukać w internecie, ponieważ na każdej stronie lokalnej kancelarii komorniczej znajdziesz potrzebne (...)

Dodany przez Waldemar Arciszewski | 2016/05/15

Wybór komornika z Bydgoszczy