Najnowsze

Co zrobić w sytuacji, gdy firma ubezpieczeniowa nie chce wypłacić odszkodowania za szkody na mieniu i osobie powstałe w wyniku kolizji drogowej? Jedynym skutecznym sposobem na dochodzenie roszczeń z tytułu wypłaty należnych odszkodowań jest szukanie specjalizującego się w prowadzeniu spraw z firmami ubezpieczeniowymi. Większa i szersza znajomość różnych przepisów prawnych pozwala często dużo bardziej skutecznie wywalczyć duże sumy odszkodowań nawet w wydawałoby się beznadziejnej sytuacji.

Katedra Analizy Rynku i Badań Marketingowych Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu poinformowała o wydaniu publikacji na temat efektywności różnych rodzajów badań marketingowych. Publikacja wydana została pod patronatem Instytutu Badawczego IPC z Wrocławia, specjalizującego się w prowadzeniu profesjonalnych badań marketingowych i badań produktów przy zastosowaniu najnowocześniejszych metod badawczych takich jak Studio CATI.


Organizacja imprezy

Skojarzone z tym artykułem: firma wynajmująca hostessy w Warszawie, kompleksowa organizacja eventów i imprez firmowych, wyjazdy oraz imprezy integracyjne

Organizacja imprezy (...) wielu dostępnych sal i zarezerwować catering bez większych problemów. Może również przydać Ci się też inna pomoc, na przykład firma wynajmująca hostessy w Warszawie lub wypożyczalnia namiotów, jeśli organizujesz imprezę na zewnątrz. Nie zapominaj również o dobrym planowaniu budżetu - może się okazać, że będziesz musiał zdecydować się na tańszą salę lub catering, albo wręcz przeciwnie - będziesz mógł zapłacić za dodatkowe atrakcje, takie jak na przykład wycieczka albo drinki w eleganckim hotelu. Kluczem jest planowanie. Możesz (...)

Dodany przez Grzegorz Żak | 2017/12/13

Organizacja imprezy