Najnowsze

Co zrobić w sytuacji, gdy firma ubezpieczeniowa nie chce wypłacić odszkodowania za szkody na mieniu i osobie powstałe w wyniku kolizji drogowej? Jedynym skutecznym sposobem na dochodzenie roszczeń z tytułu wypłaty należnych odszkodowań jest szukanie specjalizującego się w prowadzeniu spraw z firmami ubezpieczeniowymi. Większa i szersza znajomość różnych przepisów prawnych pozwala często dużo bardziej skutecznie wywalczyć duże sumy odszkodowań nawet w wydawałoby się beznadziejnej sytuacji.

Katedra Analizy Rynku i Badań Marketingowych Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu poinformowała o wydaniu publikacji na temat efektywności różnych rodzajów badań marketingowych. Publikacja wydana została pod patronatem Instytutu Badawczego IPC z Wrocławia, specjalizującego się w prowadzeniu profesjonalnych badań marketingowych i badań produktów przy zastosowaniu najnowocześniejszych metod badawczych takich jak Studio CATI.


Tanie drukowanie: jak drukować i nie zbankrutować?

Skojarzone z tym artykułem: drukarki, internet, komputery, telekomunikacja

Tanie drukowanie: jak drukować i nie zbankrutować? (...) zakończeniu pracy. Dzięki temu nie trzeba martwić się o utratę energii po wyjściu z domu czy firmy, a sprzęt nie zużywa więcej prądu, niż naprawdę musi.PUNKT DRUGITANIE TUSZE I WYDAJNE TONERY W DOBREJ CENIETusz nie musi pochodzić od najbardziej znanego producenta na rynku, aby był niezawodnym. Wiele firm posiada sprawdzonych producentów tuszy i tonerów. Wydajność materiałów eksploatacyjnych w dużej mierze warunkuje pracę samej drukarki: (...)

Dodany przez Waldemar Arciszewski | 2020/04/06

Tanie drukowanie: jak drukować i nie zbankrutować?