Najnowsze

Co zrobić w sytuacji, gdy firma ubezpieczeniowa nie chce wypłacić odszkodowania za szkody na mieniu i osobie powstałe w wyniku kolizji drogowej? Jedynym skutecznym sposobem na dochodzenie roszczeń z tytułu wypłaty należnych odszkodowań jest szukanie specjalizującego się w prowadzeniu spraw z firmami ubezpieczeniowymi. Większa i szersza znajomość różnych przepisów prawnych pozwala często dużo bardziej skutecznie wywalczyć duże sumy odszkodowań nawet w wydawałoby się beznadziejnej sytuacji.

Katedra Analizy Rynku i Badań Marketingowych Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu poinformowała o wydaniu publikacji na temat efektywności różnych rodzajów badań marketingowych. Publikacja wydana została pod patronatem Instytutu Badawczego IPC z Wrocławia, specjalizującego się w prowadzeniu profesjonalnych badań marketingowych i badań produktów przy zastosowaniu najnowocześniejszych metod badawczych takich jak Studio CATI.


Warszawa - idealne miasto na konferencję

Skojarzone z tym artykułem: ekonomia, finanse, imprezy, konferencje, pieniądz

Warszawa - idealne miasto na konferencję (...) spotkanie, tym ważniejsza staje się sprawna organizacja konferencji Warszawa, jako miasto chętnie wybierana na tego typu wydarzenia,może się pochwalić licznymi firmami, które skutecznie pomagają w organizacji konferencji. To dzięki nim można szybko znaleźć najlepsze miejsce na spotkanie oraz dopracować wszystkie szczegóły z nim (...)

Dodany przez Michalina Jaworska | 2016/04/03

Warszawa - idealne miasto na konferencję