Ciekawostki

Najnowsze

Co zrobić w sytuacji, gdy firma ubezpieczeniowa nie chce wypłacić odszkodowania za szkody na mieniu i osobie powstałe w wyniku kolizji drogowej? Jedynym skutecznym sposobem na dochodzenie roszczeń z tytułu wypłaty należnych odszkodowań jest szukanie specjalizującego się w prowadzeniu spraw z firmami ubezpieczeniowymi. Większa i szersza znajomość różnych przepisów prawnych pozwala często dużo bardziej skutecznie wywalczyć duże sumy odszkodowań nawet w wydawałoby się beznadziejnej sytuacji.

Katedra Analizy Rynku i Badań Marketingowych Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu poinformowała o wydaniu publikacji na temat efektywności różnych rodzajów badań marketingowych. Publikacja wydana została pod patronatem Instytutu Badawczego IPC z Wrocławia, specjalizującego się w prowadzeniu profesjonalnych badań marketingowych i badań produktów przy zastosowaniu najnowocześniejszych metod badawczych takich jak Studio CATI.


Dodany przez Waldemar Arciszewski | 2015/05/26

Korzystne ubezpieczenia dla firm
Prowadzenie firmy to skomplikowane zadanie, szczególnie że należy myśleć o wielu różnych rzeczach i nie można sobie pozwolić na żadne błędy.

Dlatego też czasami warto poszukać sposobu na to, aby przynajmniej część odpowiedzialności przerzucić na inne firmy lub osoby, bo wtedy nie trzeba będzie przez cały czas zastanawiać się nad tym, czy wszystko jest w porządku, tylko będzie można zwyczajnie skupić się na pracy. Osoby, które chciałyby zainwestować w ubezpieczenie firmy powinny zdać sobie sprawę, że nawet jeżeli takie pieniądze wydają się duże, to w razie jakiegokolwiek problemu, gdy trzeba będzie wypłacić odszkodowanie, można dzięki temu zaoszczędzić sobie wielu problemów, z których niektóre są bardzo poważne. Dlatego właśnie tak ważne jest, aby już teraz przejrzeć oferty ubezpieczycieli i wybrać coś dla siebie. W końcu nieprzewidziane sytuacje losowe zdarzają się praktycznie przez cały czas i nie można przewidzieć, kiedy dojdzie do wypadku. Wówczas tylko dobre ubezpieczenia dla firm od różnych ryzyk zapewniają pomoc i komfort związany z tym, że nie trzeba będzie samemu ponosić opłat na różnego rodzaju odszkodowania. Jeżeli ktoś chciałby dowiedzieć się więcej, to warto aby odwiedził go już teraz broker ubezpieczeniowy, który potrafi doradzić i wybrać wspólnie z klientem najlepszą ofertę.

Należy bowiem pamiętać, że te najpopularniejsze niekoniecznie będą dla klienta najlepsze, chociaż z drugiej strony lepiej już przepłacić, ale mieć to ubezpieczenie niż odkładać jego wybór do ostatniej chwili. Tak samo jak kierowcy ubezpieczają swoje samochody, tak właściciele firm muszą ubezpieczyć swoją własność oraz pracowników.

Więcej informacji o ubezpieczeniach dla właścicieli firm na stronie www.adlerbrokers.com.pl.

Fotorelacja


biznes
finanse
przedsiębiorstwa