Ciekawostki

Najnowsze

Co zrobić w sytuacji, gdy firma ubezpieczeniowa nie chce wypłacić odszkodowania za szkody na mieniu i osobie powstałe w wyniku kolizji drogowej? Jedynym skutecznym sposobem na dochodzenie roszczeń z tytułu wypłaty należnych odszkodowań jest szukanie specjalizującego się w prowadzeniu spraw z firmami ubezpieczeniowymi. Większa i szersza znajomość różnych przepisów prawnych pozwala często dużo bardziej skutecznie wywalczyć duże sumy odszkodowań nawet w wydawałoby się beznadziejnej sytuacji.

Katedra Analizy Rynku i Badań Marketingowych Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu poinformowała o wydaniu publikacji na temat efektywności różnych rodzajów badań marketingowych. Publikacja wydana została pod patronatem Instytutu Badawczego IPC z Wrocławia, specjalizującego się w prowadzeniu profesjonalnych badań marketingowych i badań produktów przy zastosowaniu najnowocześniejszych metod badawczych takich jak Studio CATI.


Dodany przez Grzegorz Żak | 2013/12/18

Kredyt hipoteczny dla firm
Dostęp do rachunku otrzymujesz poprzez internet z wybranego miejsca na ziemi i w dowolnym czasie.

Na finansowanie działalności oferujemy następujące rodzaje produktów kredytowych dla Twojej organizacji: kredyty Twoja Firma, kredyt inwestycyjny, kredyt inwestycyjny na zakup środka transportu, kredyt obrotowy, linia kredytowa, kredyt pod dotację z Unii Europejskiej, kredyt dyskontowy - dyskonto weksli, kredyt w rachunku bieżącym, uproszczona ścieżka w kredycie hipotecznym. Centrum Obsługi Klientów czynne 24h na dobę pomoże i doradzi w każdej problemowej sytuacji. . Do rachunku otrzymujesz pakiet kart kredytowych i płatniczych, które ułatwią Ci rozporządzanie środkami finansowymi w wielu miejscach w kraju, Europie i świecie. Możesz także korzystać z usługi SMS, dzięki której pozostaniesz zawsze live w temacie wykonywanych transakcji pieniężnych. Do rachunku otrzymujesz zestaw kart płatniczych i kredytowych, które ułatwią Ci rozporządzanie gotówką w wielu miejscach w kraju, Europie i świecie. Tylko u nas zaproponujemy Ci na dogodnych warunkach finansowanie działalności gospodarczej, konto firmowe z lokatą dla tych, którzy chcą zarobić jeszcze więcej Rachunki dla firm w naszym banku to komfort w przechowywaniu swoich pieniędzy oraz możliwość dokonywania sprawnych oraz bezproblemowych rozliczeń z kontrahentami. Pośród naszych propozycji znajdziesz takie produkty jak: konto, automatyczne lokowanie środków, lokata specjalna, bony skarbowe, lokata terminowa. W przypadku, gdy planujesz dynamicznie rozwijać swoją firmę zapraszamy do naszego banku Mamy dla Was coś w momencie, gdy posiadasz nadwyżki finansowe lub też ich niedobór. Nasz bank to młoda i dynamicznie rozwijająca się instytucja finansowa w naszym kraju, jaka proponuje swoim kontrahentom firmowym kredyty na finansowanie inwestycji, lokaty firmowe i rachunki. Centrum Obsługi Klientów czynne 24h na dobę pomoże i doradzi w każdej wyjątkowej sytuacji. Możesz również korzystać z usługi SMS, dzięki czemu będziesz zawsze na bieżąco w temacie wykonywanych rozliczeń pieniężnych.

Fotorelacja


biznes
finanse
ekonomia
banki