Najnowsze

Co zrobić w sytuacji, gdy firma ubezpieczeniowa nie chce wypłacić odszkodowania za szkody na mieniu i osobie powstałe w wyniku kolizji drogowej? Jedynym skutecznym sposobem na dochodzenie roszczeń z tytułu wypłaty należnych odszkodowań jest szukanie specjalizującego się w prowadzeniu spraw z firmami ubezpieczeniowymi. Większa i szersza znajomość różnych przepisów prawnych pozwala często dużo bardziej skutecznie wywalczyć duże sumy odszkodowań nawet w wydawałoby się beznadziejnej sytuacji.

Katedra Analizy Rynku i Badań Marketingowych Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu poinformowała o wydaniu publikacji na temat efektywności różnych rodzajów badań marketingowych. Publikacja wydana została pod patronatem Instytutu Badawczego IPC z Wrocławia, specjalizującego się w prowadzeniu profesjonalnych badań marketingowych i badań produktów przy zastosowaniu najnowocześniejszych metod badawczych takich jak Studio CATI.


Doradca podatkowy lekiem na podatkowe kłopoty

Skojarzone z tym artykułem: ekonomia, finanse, księgowość, pieniądz, podatki

Doradca podatkowy lekiem na podatkowe kłopoty (...) Wrocławiu lub też w innej miejscowości. Po co samemu tracić czas, zaprzątać sobie myśli prowadzeniem ksiąg przychodów i rozchodów oraz ewidencje skoro może robić to za nas doradca. Zyskujemy czas, by zając się nowym klientem, a nie formą w jakiej się z nim rozliczymy.Doradca podatkowy nie tylko w kwestii rachunkowości jest niezbędny w niejednej firmie, ale także w (...)

Dodany przez Grzegorz Żak | 2014/04/20

Doradca podatkowy lekiem na podatkowe kłopoty

Grupa Partner

Skojarzone z tym artykułem: ekonomia, finanse, kadry, księgowość, pieniądz, płace

Grupa Partner (...) księgowości. Gdy potrzebujesz doradztwa w zakresie obcięcia kosztów transakcji finansowych, potrzebujesz dokonać wyceny firmy lub też chciałbyś płacić jak najniższe podatki albo też twoja firma bierze udział w przeprowadzaniu znacznych transakcji finansowych proponujemy nasze doradztwo finansowe. Zakres naszych usług (...)

Dodany przez Michalina Jaworska | 2013/09/05

Grupa Partner