Ciekawostki

Najnowsze

Co zrobić w sytuacji, gdy firma ubezpieczeniowa nie chce wypłacić odszkodowania za szkody na mieniu i osobie powstałe w wyniku kolizji drogowej? Jedynym skutecznym sposobem na dochodzenie roszczeń z tytułu wypłaty należnych odszkodowań jest szukanie specjalizującego się w prowadzeniu spraw z firmami ubezpieczeniowymi. Większa i szersza znajomość różnych przepisów prawnych pozwala często dużo bardziej skutecznie wywalczyć duże sumy odszkodowań nawet w wydawałoby się beznadziejnej sytuacji.

Katedra Analizy Rynku i Badań Marketingowych Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu poinformowała o wydaniu publikacji na temat efektywności różnych rodzajów badań marketingowych. Publikacja wydana została pod patronatem Instytutu Badawczego IPC z Wrocławia, specjalizującego się w prowadzeniu profesjonalnych badań marketingowych i badań produktów przy zastosowaniu najnowocześniejszych metod badawczych takich jak Studio CATI.


Dodany przez Waldemar Arciszewski | 2015/04/03

Kulisy organizacji eventu
Nachodzi wiosna.

To czas przyjęć, festynów, koncertów oraz bankietów. Jeśli przed Tobą również stoi wyzwanie zorganizowania wydarzenia wiesz z pewnością jak stresujące i trudne to zajęcie.

Organizacja eventów wymaga wyboru odpowiedniej lokalizacji, zadbania o odpowiednią oprawę muzyczną, menu, atrakcje dla zaproszonych gości oraz setki innych kwestii, które ciężko spamiętać.

Dlatego też czasem warto skorzystać z profesjonalnej pomocy. Istnieją firmy, które za Ciebie podejmą się organizacji Twojego wydarzenia. Ich doświadczenie, profesjonalizm oraz know how sprawi, że wszystkie elementy dopięte zostaną na ostatni guzik, a Ty nie będziesz musiał się martwić i stresować.

Wystarczy, że opowiesz o swoich oczekiwaniach, jakie atrakcje planujesz, jaka muzyka odpowiadać będzie uczestnikom wydarzenia a resztę za Ciebie zrobią profesjonaliści. Dysponujący wiedzą o dobrych lokalizacjach oraz kontaktami do muzyków, sprawdzonych restauracji oraz osób zajmujących się obsługą wydarzeń zorganizują wszystko dokładnie tak, jak to planowałeś.

Nie musisz więc obawiać się, że o czymś zapomnisz. To doskonałe rozwiązanie dla wszystkich zapracowanych osób, dla których samodzielne dopilnowanie wszystkich kwestii byłoby zbyt dużym obciążeniem.
Jeśli więc przed Tobą organizacja eventu już dziś poszukaj profesjonalnego wsparcia (np. na tej stronie). Przekonasz się, że z taką pomocą dopięcie wszystkiego na ostatni guzik jest wyjątkowo proste.

Dzięki profesjonalnej pomocy spełnisz oczekiwania gości bez stresu i nieprzespanych nocy. Warto więc zdać się na doświadczonych profesjonalistów dla których organizacja eventów jest codziennością.

Fotorelacja


biznes
finanse
pieniądz
tłumaczenia
eventy