Najnowsze

Co zrobić w sytuacji, gdy firma ubezpieczeniowa nie chce wypłacić odszkodowania za szkody na mieniu i osobie powstałe w wyniku kolizji drogowej? Jedynym skutecznym sposobem na dochodzenie roszczeń z tytułu wypłaty należnych odszkodowań jest szukanie specjalizującego się w prowadzeniu spraw z firmami ubezpieczeniowymi. Większa i szersza znajomość różnych przepisów prawnych pozwala często dużo bardziej skutecznie wywalczyć duże sumy odszkodowań nawet w wydawałoby się beznadziejnej sytuacji.

Katedra Analizy Rynku i Badań Marketingowych Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu poinformowała o wydaniu publikacji na temat efektywności różnych rodzajów badań marketingowych. Publikacja wydana została pod patronatem Instytutu Badawczego IPC z Wrocławia, specjalizującego się w prowadzeniu profesjonalnych badań marketingowych i badań produktów przy zastosowaniu najnowocześniejszych metod badawczych takich jak Studio CATI.


Z wizytą na targach

Skojarzone z tym artykułem: biznes, marketing, targi

Z wizytą na targach (...) karton dodatkowo wzmocniony folią lub odpowiednio impregnowany, połączony z plastikiem czy pleksi, dla nieco cięższych eksponatów stojaki wykonane z metalu lub drewna. Ekspozytory podobnie jak stojaki wykonywane są z materiałów dostosowanych do wystawianego produktu zarówno pod względem kształtu jak i budulca. Forma prezentowania produktu uwarunkowuje jego konstrukcję i wielkość. Materiały do stworzenia ekspozytora to również tektura wzmacniana folią lub drewno, metal, pleksi czy plastik. Tworząc stojaki reklamowe czy ekspozytory producenci oferują wykonanie ich w sposób estetyczny, kolorowy i wytrzymały. Gwarantując również odpowiednią oprawę graficzna produktu, by wyróżniała ona w sposób szczególny dany produkt. Firmy zajmujące się produkcją urządzeń (...)

Dodany przez Michalina Jaworska | 2014/06/17

Z wizytą na targach