Najnowsze

Co zrobić w sytuacji, gdy firma ubezpieczeniowa nie chce wypłacić odszkodowania za szkody na mieniu i osobie powstałe w wyniku kolizji drogowej? Jedynym skutecznym sposobem na dochodzenie roszczeń z tytułu wypłaty należnych odszkodowań jest szukanie specjalizującego się w prowadzeniu spraw z firmami ubezpieczeniowymi. Większa i szersza znajomość różnych przepisów prawnych pozwala często dużo bardziej skutecznie wywalczyć duże sumy odszkodowań nawet w wydawałoby się beznadziejnej sytuacji.

Katedra Analizy Rynku i Badań Marketingowych Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu poinformowała o wydaniu publikacji na temat efektywności różnych rodzajów badań marketingowych. Publikacja wydana została pod patronatem Instytutu Badawczego IPC z Wrocławia, specjalizującego się w prowadzeniu profesjonalnych badań marketingowych i badań produktów przy zastosowaniu najnowocześniejszych metod badawczych takich jak Studio CATI.


Meble kuchenne tylko z litego drewna

Skojarzone z tym artykułem: dom, kuchnia, meble, producent, wnętrze

Meble kuchenne tylko z litego drewna (...) funkcjonalnej kuchni. To ważne miejsce zwłaszcza dla kogoś, kto lubi gotować i w kuchni spędza sporo czasu. Każdy producent mebli kuchennych zdaje sobie sprawę z tego, że musi za każdym razem tworzyć takie kompozycje, które mają być nowoczesne, estetyczne i komfortowe jak te z tej strony www Zazwyczaj producent mebli kuchennych realizuje jakieś (...)

Dodany przez Michalina Jaworska | 2020/03/14

Meble kuchenne tylko z litego drewna