Ciekawostki

Najnowsze

Co zrobić w sytuacji, gdy firma ubezpieczeniowa nie chce wypłacić odszkodowania za szkody na mieniu i osobie powstałe w wyniku kolizji drogowej? Jedynym skutecznym sposobem na dochodzenie roszczeń z tytułu wypłaty należnych odszkodowań jest szukanie specjalizującego się w prowadzeniu spraw z firmami ubezpieczeniowymi. Większa i szersza znajomość różnych przepisów prawnych pozwala często dużo bardziej skutecznie wywalczyć duże sumy odszkodowań nawet w wydawałoby się beznadziejnej sytuacji.

Katedra Analizy Rynku i Badań Marketingowych Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu poinformowała o wydaniu publikacji na temat efektywności różnych rodzajów badań marketingowych. Publikacja wydana została pod patronatem Instytutu Badawczego IPC z Wrocławia, specjalizującego się w prowadzeniu profesjonalnych badań marketingowych i badań produktów przy zastosowaniu najnowocześniejszych metod badawczych takich jak Studio CATI.


Dodany przez Michalina Jaworska | 2020/03/14

Meble kuchenne tylko z litego drewna
Meblowanie domu czy mieszkania to z jednej strony przyjemność, bo tworzymy coś nowego, estetycznego, z drugiej - to też poważne wyzwanie, bo chociaż nie ma najmniejszego kłopotu z nabyciem różnych mebli i sprzętów, to jednak trzeba umieć wybrać takie, które będą nam w pełni odpowiadać.

Trendy w branży meblowej zmieniają się dosyć szybko, więc chyba nawet nie ma co za nimi podążać krok w krok, ale na pewno trzeba decydować się na coś w miarę uniwersalnego i oczywiście przede wszystkim funkcjonalnego. 
Meble do kuchni to na pewno ten obszar branży meblarskiej, który cieszy się dużym zainteresowaniem klientów. Każda pani domu stawia sobie prawie za punkt honoru posiadanie ładnej i funkcjonalnej kuchni. To ważne miejsce zwłaszcza dla kogoś, kto lubi gotować i w kuchni spędza sporo czasu. Każdy producent mebli kuchennych zdaje sobie sprawę z tego, że musi za każdym razem tworzyć takie kompozycje, które mają być nowoczesne, estetyczne i komfortowe jak te z tej strony www Zazwyczaj producent mebli kuchennych realizuje jakieś swoje projekty, ale często też taki fachowiec jest otwarty na sugestie i życzenia klientów i wykonuje meble na zamówienie, pod konkretny wymiar. 

To już właściwie standard, ponieważ tylko odpowiednio dopasowane do konkretnego wnętrza meble będą się właściwie prezentowały. Poza tym odpowiednio je zaaranżują. Jeśli już urządzamy kuchnię, warto zwrócić uwagę na ekologiczne meble kuchenne. To od jakiegoś czasu artykuły bardziej poszukiwane. Takie meble do kuchni są wprawdzie droższe od tych kupowanych w dyskontach, ale za to wykonane są z ekologicznych materiałów, które przecież pozytywnie wpływają na nasze zdrowie. Ekologiczne meble kuchenne to z pewnością przyszłość w tej branży.

Fotorelacja


meble
wnętrze
dom
kuchnia
producent