Najnowsze

Co zrobić w sytuacji, gdy firma ubezpieczeniowa nie chce wypłacić odszkodowania za szkody na mieniu i osobie powstałe w wyniku kolizji drogowej? Jedynym skutecznym sposobem na dochodzenie roszczeń z tytułu wypłaty należnych odszkodowań jest szukanie specjalizującego się w prowadzeniu spraw z firmami ubezpieczeniowymi. Większa i szersza znajomość różnych przepisów prawnych pozwala często dużo bardziej skutecznie wywalczyć duże sumy odszkodowań nawet w wydawałoby się beznadziejnej sytuacji.

Katedra Analizy Rynku i Badań Marketingowych Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu poinformowała o wydaniu publikacji na temat efektywności różnych rodzajów badań marketingowych. Publikacja wydana została pod patronatem Instytutu Badawczego IPC z Wrocławia, specjalizującego się w prowadzeniu profesjonalnych badań marketingowych i badań produktów przy zastosowaniu najnowocześniejszych metod badawczych takich jak Studio CATI.


Bezpieczeństwo w pracy

Skojarzone z tym artykułem: jak wygląda szkolenie bhp, na czym polega szkolenie bhp, szkolenia bhp online

Bezpieczeństwo w pracy (...) A to właśnie dzięki pieniądzom możemy zakupić rzeczy niezbędne do tego, by przeżyć. Czego możemy spodziewać się w danej firmie, jeżeli przebrnęliśmy przez rekrutację i zostaliśmy nowym pracownikiem? Z całą pewnością nie ominie nas szkolenie bhp.Na czym polega szkolenie bhp możesz zapytać pracodawce. Nie bój się zadawać mu pytań. W końcu twój pracodawca nie jest twoim wrogiem, a przyjacielem. W końcu zgodził się, byś dla niego pracował, prawda? Jeżeli go poprosisz, z całą pewnością opowie ci, jak wygląda szkolenie (...)

Dodany przez Grzegorz Żak | 2018/05/21

Bezpieczeństwo w pracy