Najnowsze

Co zrobić w sytuacji, gdy firma ubezpieczeniowa nie chce wypłacić odszkodowania za szkody na mieniu i osobie powstałe w wyniku kolizji drogowej? Jedynym skutecznym sposobem na dochodzenie roszczeń z tytułu wypłaty należnych odszkodowań jest szukanie specjalizującego się w prowadzeniu spraw z firmami ubezpieczeniowymi. Większa i szersza znajomość różnych przepisów prawnych pozwala często dużo bardziej skutecznie wywalczyć duże sumy odszkodowań nawet w wydawałoby się beznadziejnej sytuacji.

Katedra Analizy Rynku i Badań Marketingowych Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu poinformowała o wydaniu publikacji na temat efektywności różnych rodzajów badań marketingowych. Publikacja wydana została pod patronatem Instytutu Badawczego IPC z Wrocławia, specjalizującego się w prowadzeniu profesjonalnych badań marketingowych i badań produktów przy zastosowaniu najnowocześniejszych metod badawczych takich jak Studio CATI.


Potrzebna scena i nagłośnienie?

Skojarzone z tym artykułem: gdzie wynająć scenę, nagłośnienie i technika sceniczna, wynajem techniki scenicznej

Potrzebna scena i nagłośnienie? (...) dużą skalę nie jest prostą rzeczą od strony logistycznej, to z pewnością każdy przyzna. Jednak my sprawiamy, że staje się to o niebo prostsze, ponieważ zapewniamy to co najważniejsze, czyli całą infrastrukturę. Wynajem techniki scenicznej to właśnie ta usługa, którą ci możemy wyświadczyć za naprawdę adekwatne do jakości sumę pieniędzy. Jeśli twoją głowę trapi myśl, gdzie wynająć scenę to nasza firma jest odpowiedzią na twoje bolączki. Zgłoś się do nas, a zmienimy twoją ciężką pracę nad organizacją wydarzenia na scenie w prostą (...)

Dodany przez Grzegorz Żak | 2017/10/14

Potrzebna scena i nagłośnienie?