Najnowsze

Co zrobić w sytuacji, gdy firma ubezpieczeniowa nie chce wypłacić odszkodowania za szkody na mieniu i osobie powstałe w wyniku kolizji drogowej? Jedynym skutecznym sposobem na dochodzenie roszczeń z tytułu wypłaty należnych odszkodowań jest szukanie specjalizującego się w prowadzeniu spraw z firmami ubezpieczeniowymi. Większa i szersza znajomość różnych przepisów prawnych pozwala często dużo bardziej skutecznie wywalczyć duże sumy odszkodowań nawet w wydawałoby się beznadziejnej sytuacji.

Katedra Analizy Rynku i Badań Marketingowych Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu poinformowała o wydaniu publikacji na temat efektywności różnych rodzajów badań marketingowych. Publikacja wydana została pod patronatem Instytutu Badawczego IPC z Wrocławia, specjalizującego się w prowadzeniu profesjonalnych badań marketingowych i badań produktów przy zastosowaniu najnowocześniejszych metod badawczych takich jak Studio CATI.


Szkolenia biznesowe

Skojarzone z tym artykułem: jak zwizualizować dane, narzędzie do analizy danych, szkolenia z Tableau

Szkolenia biznesowe (...) korzystać z rozwiązań takich jak narzędzie do analizy danych. W krótkim czasie zdobędziemy całą masę niezbędnej wiedzy i poczujemy, że nie były to pieniądze wyrzucone w błoto. To najlepsze szkolenia z Tableau w kraju i nie ma co do tego wątpliwości. Potwierdzą to setki, jeśli nie tysiące zadowolonych klientów, którzy teraz osiągają sukcesy na skalę światową. Ale jak właściwie wygląda takie szkolenie? Zaczynamy o ósmej rano. Spotykamy się w miejscu wyznaczonym przez zarząd i rozpoczynamy zajęcia wstępne, na których poznajemy (...)

Dodany przez Michalina Jaworska | 2018/06/22

Szkolenia biznesowe